Momondo kaudu leitavate piletite pakkujad..

Kui Momondo.com kaudu soovitud lend leitud, siis ostmiseks tuleb sealt valida erinevate vahendajate hulgast sobivaim. Konkreetsele minu soovitud lennule on seal loendis neid väga palju... siit ka küsimus kas kõik need on turvalised või peaks mõne osas väga kahtlev olema?

Odavaimad nimekirjas on need:
Travelgenio
AirtFinder
Travel2be
TravelStart
AirNGo
Ticket

ja siis on veel tegelt 20 pakkujat. Lend muidu Helsinki-Phuket, kui see info oluline.

ise julgen soovitada Budgetairi, siiani on ilusasti meilidele vastanud alati, lisaks on neil Läti sait olemas kuhu suunab.

Kõik usaldusväärsed lehed. Ise valiksin kaarditasude põhjal, millise vahendaja käest võtaksin. Ticket.fi minu mäletamist mööda ei lisanud enam krediitkaadi tasusid.

kas Flightfinder on usaldusväärne vahendaja?

MyTrip.com, hoidke palun eemale. Klienditeeninduse tase alla 0-i. Juhtus, et broneerimisel läksid perekonna ja eesnimed vahetusse (oma viga ja kedagi teist ei süüdista) ja pärast seda algas õudus kuubis. Olin nõus vahetuse eest raha maksma, aga siis algas eriline koomuski. Kümneid e-maile ja kümneid kõnesid kuskil Kreekas asuva kõnekeskusega. Lubatakse, aga midagi ei tehta. Saatke muutmise arve, aga ei. See saaga kestis ca 4-5 kuud. Lõpuks saime asja korda, aga see närvikulu ja teadmatus ajas ikka korralikult pöördesse.

Ostsime ka piletid Mytrip.com kaudu ja ekslikult jäi nimest üks täht puudu. Saime kõik kenasti korda mytripiga.