Mõned pubid või klubid,mida Berliinis olles külastada.

Et siis soovitage parimaid ja huvitavamaid klubisid ja pubisid.Tänud.

Hmm, näiteks Kaffee Burger on eklektiline kohake kesklinnas, ööklubi,kus süüa ka saab ning mis kohalike seas suht tuntud. Aadressiks Torstarsse 60 ja peaks olema kohe Stadtmitte metroojaama lähedal. Kodulehelt http://www.kaffeeburger.de saad vaadata, mis seal sulle sobival õhtul toimub. Minu meelest korraldasid nad seal isegi vene stiilis pidusid aeg-ajalt :P

Ise sattusin viimati sellisesse kohta nagu Club Matrix, (http://www.matrix-berlin.de),ööklubi, mis asub kohe Warschauer Strasse metroopeatuse all (lihtne ka hiljem koju saada). Väga vaimustuses ma just ei olnud, rahvas oli pisut liiga noor kohati (ise 22), aga seal oli kax suurt saali erineva muusikaga ning baar lihtsalt chillimiseks. Rokkisime siiski täiega. Ja seal on tore siseõu, kus saab suitsetada ja ennast tuulutada, talvel küll võibolla natuke külm seal.

Yx huvitav restoran, kus õhtuti kõik kokteilid 3.90 EURi olid, asus Kreuzbergi linnaosas, kus peamiselt sisserännanud. Tegu oli India restoraniga Shanti ja metroopeatuseks Kotbusser Tor. Kusjuures kesklinnas ka india restoran Shanti, mis aga kallim. Igatahes sai seal mitu õhtut eelsoojendust tehtud ning lõpux isegi restorani indialasest omaniku Ronnyga tuttavax saadud :)

Abi on ehk ka järgmisest lingist: http://www.berlin-life.com/drink/pubs_cafes.php

0
0

Soovitan Knaack´i klubi. Leiab googeldades ka Internetist. Seal on erinevad ruumid, ühes on kontsert, teises siis tants ja disko, kolmandas karaoke ja saab ka piljardit mängida. Matrix ei äratanud ka minus vaimustust. Teine koht, mida soovitada, on Frannz. Leiab ka Google´st. Pubisid tasub otsida U-Bahn Eberswalder Strasse kandist (Prenzlauer Berg), Oranienburger Strassel (seal on mitmetes ka happy hour´id, kokteil nii 3,50 EUR). Ka Kreuzbergis leidub vahvaid pubisid.

0
0

Tere, kas te saaksite soovitada mulle häid ööklubisid kus käib palju rahvast. Sooviksin teada ka ööklubide hindade kohta..kas need on väga kallid seal?

0
0

Oranienburger str tänaval ja selle ümber on päris palju ööelu.

0
0

Asub nimetet asutus KuDammi lähedal ja on väga mõnus koht

0
0
0
0

Hei!

Kus kohas Berliinis on parim ja suurim ööklubi? Mida te soovitate, et kuhu minna?

Ette tänades

Liisa

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased