Mure ümberistumisega

Tere! Tulemas on reis Tallinn-Helsinki-London-New York. Ostsin sky24-st Tallinn-New York ja see sisaldas siis nimetatud ümmberistumisi. Kõik reisid on erineva lennufirmaga (Finnair, British Airways, American Airlines) nind ümberistumisaeg on Helsinkis 1 tund ja Londonis 1h50min. Ma ei oska kuskilt välja lugeda, kas ma pean vahepeal pagasi välja võtma või saadetakse pagas otse lõpp-punkti (pigem vist vähetõenäoline, kuna vedajad on erinevad igal liinil). Ilmselt kui pean pagasi igakord välja võtma, siis vist ei jõua õigeks ajaks oma järgmisele lennule. Mis ma teha saaks, et lõpuks ikkagi ise ja ka pagas NY-i jõuaks? Kas peaks tegema reisitõrke kindlustuse või on mingi normaalse tasu eest võimalik Tallinna lennujaamas saata pagas otse NY-i?

Kui on 1 pilet olenemata sellest mitu vedajat siis pagas saadetakse otse sihtkohta. Kindlustus tuleks aga jah kindlasti teha.

C.

0
0

Kuna Finnair, British Airways ja American Airlines on kõik oneworldi liikmed ning teevad omavahel koostööd siis pagas pannakse Tallinnast kohe New Yorki ning vahepeal välja ei pea võtma. Olenemata sellest kas on ühe pileti peal või kõik eraldi. Ja mingi normaalse tasu eest ei ole võimalik pagasit kuskile saata. Kui pagasilepingud on lennufirmade vahel olemas siis seda ka tehakse ja kui pole siis ei saadeta lõpuni, sest maksad või ei maksa see pagas läheb nii kaugele kui on pagasilepingud.

1
0

Kui on 1 pilet olenemata sellest mitu vedajat siis pagas saadetakse otse sihtkohta.

Sellele reeglile on vähemalt üks erand - kui su pilet sisaldab ümberistumist US-s, siis esimeses US lennujaamas sa pead oma kohvri välja võtma ja ka kohe uuesti ära andma - aga selleks ei tule üldises järjekorras enam seista.

Postitajal on aga palju lihtsam olukord ja tema kohver läheb tõesti otse NY-sse välja.

1
0

Kas ikka päris kindel, et kui sõidan Tallinn-Helsinki- Chicago- Wachington DC, pean Chicagos pagasi välja võtma.

0
0

Esimene punkt USAs pead jah, tolli kontrolliks.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased