Must Reede-Finnair

Tere, kas keegi on hetkel nende kampaania kaudu pileteid piilumas/ostmas?
Uurisin Tln-BKK, ajavahes 22.01-10.02 , mahub kampaania perioodi, hinnaks on 645 , mitte lähedale ka 465-le :D Sama hind oli ka nädal tagasi, et siis... :D Mis vahes on 465 hinnas pileteid?

Tänud

Sama siin, vaatasin veebruari löpp-märtsi algus, sama seis.

To norsu, hetkel tundub mõistlikum Qtari pakkumine samas vahemikus. Mida ma muidugi veel märkasin, 7p päeva pärast saab Finnairi üldine kampaania läbi, kampaania alguses olid jah diilid 515 ja nii...et kui see lõppeb- peavad ju uuega lagedale ilmuma ;) Püüavad musta reede varjus-inimesi ostma ajada :P

ah ei ma niisama huvi pärast vaatasin, pole tavaliselt sihtkohas ja ajas nii kinni, pigem ki hea pakkumine ja koht huvi pakub, siis minek.

Ma panin ka tähele. Tahtsin minna BKK veebruaris 2 nädalaks. Olen juba tükk aega Finnairi soodukaid vaadanud, neid on olnud mitu. Kuid kõigil juhtudel on olnud pakkumises kuupäevad sel aastal + alates märtsist. Ühegi kampaania korras pole jaanuar/veebruar sees olnud. Ju siis on täituvus kõrge ja pole mõtet selleks ajaks soodukaga pakkuda. Black Friday puhul on aga pandud lennuperioodiks mh jaanuar-märts, kuid reaalset saadavust reklaamitud hinnaga pole (ilmselt pole olnudki).

Mulle sobivatel aegadel on Finnair ca 900 eur ning arvestades seda, et veebruariks pole pakkumisi olnud, Finnairi peale ei looda. Ilmselt võtan ca 660 eur Aeroflot (lennud ca 14h + 16h). Qatari odavama hinnaga piletitel tundub ühel suunal alati olevat ca 25h või pikem lend.

Shanghai ja Hong-Kongi lende võis küll lubatud soodushinnaga leida, aga Taiga on selles ajavahemikus hoopis teine teema ilmselt jah.

Ostsime poolteist kuud tagasi Finnairi piletid 587€/täiskasvanu.
Hetkel on Momondos hinnad samad, ainult ajad natuke kehvemad.

Mulle siiski tundub, et nende mingi üldine kampaania hetkel nendele hindadele kehtib, kuid mitte Musta Reede kampaania.

Tõenäoliselt hinnad ajapikku siiski tõusevad.