Viimased kommentaarid

Kui võimalik, siis ma otsiks sellisel juhul veel pikema ümberistumine ajaga piletid ja vahepealse aja oleks hotellis. 

Hinna ja kvaliteedi suhte osas üks kuu puhata nii, et argiprobleemidele mõtlema ei peaks, ilm meenutaks eesti suva, ajavöönd sama ja sportimisvõimalused lähedal- ma valiks Türgi 5* Kõik hinnas hotelli. Isiklikult eelistaksin Beleki piirkonda, aga tegelikult on terve rannik hotelle täis.

Interneti jaoks ostaks ilmselt kohaliku simiga eraldi neti. Osadel hotellidel on ka eraldi töötegemise ruumid. Võib eelnevalt uurida milline on nendes ruumides neti võimalus. 

Ostsime poolteist kuud tagasi Finnairi piletid 587€/täiskasvanu.
Hetkel on Momondos hinnad samad, ainult ajad natuke kehvemad.

Mulle siiski tundub, et nende mingi üldine kampaania hetkel nendele hindadele kehtib, kuid mitte Musta Reede kampaania.

Tõenäoliselt hinnad ajapikku siiski tõusevad.

Odavaim ja kiireim variant sellel ajal, mis kriteeriumitele vastab, on Egiptus. Vali mõni reisibüroo pakkumine. Saad otselennuga kohale, hotellid enamjaolt "kõik hinnas" toitlustusega. Sinu ülesanne on ainult päikest nautida ja puhata :)

Hinna osas on tõesti nii, et kord on ühes odavam, kord teises.
Pileti kehtivuse ja muu suhtes on aga nii, et kui sulle pilet juba korra väljastatakse, siis seda piletit keegi kehtetuks ei tee. Isegi, kui ühel hetkel selgub, et edasimüüja on petis ja müüs alla turuhinna vms.
Olen seda teemat korduvalt ühe oma sõbraga rääkinud, kes töötab IATAS just nimelt pettuste osakonnas. Tema sõnul peab pettuse juures lõpliku kahju kandma lennufirma. Ja kui pilet on väljastatud, siis peab sellega ka lennule pääsema.

Omast kogemusest võin veel seda lisada, et edasimüüja (seekord oli müüjaks tikets.ee) kaudu ostetud Turkishi piletitele kehtib ka pika ümber istumisega tasuta ööbimine ja muud hüved, täpselt sama moodi nagu siis, kui osta otse lennufirmalt.

Korduvalt ja korduvalt ostnud tickets.ee lehelt. Samuti Mytrip.com lehelt. Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Hetkel ei näe ka põhjust, miks mitte neid ka edaspidi kasutada. Tickets.ee lehelt hakkad ka oma ostudelt boonust koguma, mida saad hiljem soodustusena kasutada.

Kujutad ette norsu, et isegi mina olen hakkama saanud!

Küll on kahju, et inimesed irooniat ei tunne. Aga olgu.

Mina saan küll teie iroonilistest kommentaarides aru, et proovite mulle läbi lillede öelda, kui loll ma olen.

Ma proovisin ka tegeõikultläbi lillede uurida, kus on tegelik probleem. Aga ega sellele ei viitsi vist keegi mõelda, kui tekib võimalus end kellegi peal välja elada.

Annaks keegigi konkreetse vastuse, kui problemaatiline see moslemitega ühes lennukis sõitmine ikkagi tegelikult on.

Milles on tegelik probleem?

Seletage palun lahti.
Selles mõttes võtan rumalaks olemise omaks.

Tere, loen Buldooza jutust välja, et kõik on Bueno!
Ohtu pole, eksponaadina ei tunne ja kõik on sõbralik.
Milleks siis üldse see teema, kui kõik on normaalne ja hästi?!?

Tere,

Seoses teema algatuses mainitud lennuga.
Otsin hetkel veebruari koolivaheja lendu Phuketisse. Meie peres on 5 inimest- mina, abikaasa ja kolm tütart. Silma on jäänud Qatari lennud vahemaandumisega Dohas.

Ma ei ole ise varem Qatari, Emirates, Ehiad jne lennanud. Siit lugedes tekkisid mitmed küsimused:

  1. Kas me oleksime ilmselt seal lennukis nagu loomaaia eksponaadid. Kõik ümberringi rättides ja mitte euroopaliku kultuuri ja käitumisnormidega?
  2. Kas see võib olla minu perele ohtlik?
  3. Kas Aeroflot oleks parem valik kui Qatar Stockholmist?
  4. Millist lennufirmat võiks eelistada, arvestades, et viiele inimesele Finnairi otselennud jäävad ilmselt liiga kalliks :(

Valencia on väga mõnus.

  1. Seal on suur mereteemaline keskus Oceonografic https://www.oceanografic.org/en/ Sellele kulub teil terve päev. See on väga lahe. Seal on delfiinishowd, ülisuured akvaariumid väga suurte ja eriliste kaladega, liblikad jne.
  2. Soovitan võtta üheks päevaks laenutusest jalgratas. Valencias on palju rattateid. Üks tee viib vanalinnast suurde parki ja pargist saab mööda rattateid sõita edasi mere äärde. Sellele kulub teil samuti terve päev (soovitan kindlasti korralik päikesekreem rattasõiduks peale panna, muidu olete mitu päeva näost punased. Mereõhk võib sõitmise ajal nii petlikult nahka jahutada, et õhtul näost päikest nähes saab suure üllatuse osaliseks)
  3. Valencias on ilus vanalinn. Vanalinnas jalutamiseks ja kirikute külastamiseks arvestaks pool päeva. Teise poole päevast kas shoppaks või jalutaks selles suures linna pargis. Suures pargis toimub kindlasti ka mitmeid üritusi, millest võib osa võtta või siis kõrvalt lihtsalt kohalikke jälgida.
  4. Rand. Piki randa on pikk jalakäijate promenaad. Rand on liivane ja lai. Kui on ilus ilm, siis võtaks paar päeva rannas olemiseks. Suuri hotellikomplekse ranna ääres niiväga silma ei jäänud. Ilmselt tuleks ööbida ikkagi kuskil kesklinnas ja siis lihtsalt bussiga või taksoga või rattaga randa sõita.

Olen mitmeid kordi ostnud ja lennanud. Minu Visa toimib, kõik muu ka on senini toiminud. Märtsi lõpus USA lend, samuti piletid nende kaudu. Ei oleks arvanud, et nendega võib probleeme olla. Eks siis näis.

Saatsin oma screenshotid ja võimaliku probleemi põhjuse ning lahenduse. Vb muidugi ei tule lahendus nii kiirelt ja on hoopis keerisem, aga ma väga loodan, et midagigi läheb paremaks

Asjatundja rääkis, et põhjuseks on ilmselt see, et kujundusfailis on tehtud muudatusi, kuid fail on jäetud vana nimega. Telefoni browserid ei saa aru, et peavad kujundusfaili uuesti sisse laadima, samuti puudub neil ctrl+F5 funktsioon.

Mobiiliga (android) ei saa enam üldse normaalset pilti ette. Muidu surfasin telefoniga iga päev tripi lehel. Selle kujundusega kahjuks ei kannata.

Või oskate anda soovitusi refreshiks nii nagu pc ja maci puhul?

Väga kahju hetke olukorra pärast muidugi.

Minul oli ka kunagi suur ärevushäire (mitte lennuhirm). Mul aitas ärevuse ja paanika võtta Kreet Rosin. 1 tunnise seansiga võttis ta mul maha ärevuse ja ka hiirte foobia. Ta kasutas sama meetodit, mida ringvaates ämbliku hirmust lahti saamisks kasutatid. See on väga kiire ja väga tõhus!
Lisaks andis ta mulle juhiseid, kuidas ise ennast hiljem aidata.

Nüüd mõni aeg tagasi oli mul üldnarkoosis väike operatsioon ja ärevushäire tuli tagasi. Arst kirjutas mulle 0,2mg Xanaxi. Viimase 6 lennu jooksul olen kasutanud 2-l korral. Mõjub juba 5 minutiga ja kestab täpselt 6tundi. Varem ette ei võta. Kui süda hakkab kloppima ja värin juba sees ning tunnen, et ei suuda rahuneda, siis võtan.

Kevadel on ees pikem lend USAsse ja kindlasti plaanin enne seda uuesti Kreet Rosina juures käia ja oma närvisüsteem nii öelda ümber programmeerida, et ka ilma rohtudeta normaalselt funktsioneerida saaks :)

Aitäh super soovituste eest!

Jah tõesti läänerannikust on juttu olnud palju, kuid meie reis saab olema vaid 8 päeva! See on asi, milles vajasin abi (ja ka sain, aitäh!), et kuidas oleks nii lühikese ajaga optimaalne kõike seda pakutavat vastu võtta. Mida võtta, mida jätta ja kuidas logistikat paika panna.

Tänu teie soovitustele plaanime kindlasti San Fransisconi välja sõita. Kui seal tekib tunne, et võiks Las Vegasest ka läbi hüpata, siis ilmselt juba lennukiga sinna ja sealt autoga LA-sse tagasi.

Kas mitte keegi ei oska ühelegi küsimusele mingit vastust/kommentaari anda?