Must Reede novembris

Tere!

Eelmine aasta oli 26 november lennupiletite Must Reede. Kas on infot, tuleb ka see aasta. Plaanin mais lennata - Tallinn - Arlanda - Toronto , tagasi NY - Arlanda - Tallinn. Hetkel SAS -i pakkumine koos 2 äraantava bagaziga 1224 EUR 2 -le,

Jah, tuleb küll. Trip.ee, Reisitark ja Reisidiilid hoiavad kõikidel pakkumistel silma peal. Samas oluline märgata, et konkreetselt sinu kuupäevi ning väljumiskuud ei pruugi ükski Musta Reede pakkumine adekvaatselt katta.

Seega, Black Friday pakkumisi võib küll oodata, aga mitte tingimata garantiiga, et kindlate plaanide jaoks odavama reisi saad.

4
0

Ajalooliselt on mai reisimiseks vägagi soodne kuu olnud. Varasemaid pakkumisi siin soodukates jälgides võib oodata ka pakkumisi nii LOTilt kui ka Turkishilt. Isiklik pakkumine oleks, et pagasiga oleks tõeliselt hea hind kuskil 450€ nägu. Muidugi peab selliste pakkumiste puhul olema flexible, aga hind võiks sinnakanti küll jääda kuna mai pole veel Kanadasse reisimisel high-season.

Soovitan hoida Tripi soodukate rubriigil silma peal!

1
2

Ise ootan ka Musta Reede sooduseid. Lootes, et enam vist ei tohi tüssta - tõstes eelnevalt vaikselt hinda, et siis Mustal Reedel hõisata "oi kui suurt soodukat me teeme!"... Ehk ikka ostan täna leitud hea hinna ära ja ei jää neid" mega pakkumisi" ootama?

0
0

Mismõttes ei tohi? Ega Eesti seadused välismaa firmadele kehti või mõtled Eesti vahendajaid? Ja hetkel pole küll näha, et näiteks ehituspoed oleks oma "allahindluste" poliitikat muutnud, kuigi peaks.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased