Myanmari siselennud

Kui ma oma Birma reisi planeerisin, kasutasin ma lennuhindadest pildi saamiseks seda lehekülge: http://myanmartravel.cc/travel-information/flight-information/myanmar-domestic-air-fares-comparison . Nad peaksid varsti üles panema ka uue hooaja hinnad. Eelmisel aastal vähemasti nii tehti. Peaks siiski mainima, et sõltuvalt sellest, kust pileteid osta, võis saada paremaid või halvemaid hindu, nii et see pole n-ö lõplik tabel. Aga pildi andis küll ja eelarvet koostades (plaanis oli kolm siselendu) oli igati kasulik.

Seda Abednego lehte ma ei teadnudki, täitsa asjalik planeerimisel. Mina sain alljärgnevad hinnad dets-jaan ajavahemikul: Yangon->Bagan (Nyaung U) – 66USD Mandalay->Inle lake (Heho) – 32USD Inle lake (Heho)->Ngapali (Thandwe) – 83USD Ngapali (Thandwe)->Yangon – 64USD Kõik lennud on Air Baganiga ja ametlikult kinnitatud. Bussiga on kavas ainult lühemad otsad (krt ei viitsi 12h bussis loksuda), lisaks Bagan-> Mandalay on planeeritud mõne laevukesega läbida.

Üldiselt on tänu nõrgale USDile kohalikud hinnad kallimaks läinud. Kyati vahetuskurss on meile nõrgem jne jne.

Abednego & dante

Kuidas te oma siselennud ostsite? Otse Air Bagan´ilt / Air Mandalay´lt või mõne reisibüroo kaudu?

Tänud!

Kohapeal hotellide kaudu ja tänavalt reisibüroosse sisse astudes. Juulis pole väga paanika lendudega, sellepärast polnud mõtet ka ette pablada, eriti kuna kogu kava oli väga hm-juba-siin-küll-oldud-liiguks-nüüd-ehk-lähipäevil-edasi-vormis. :) Turismihooajal oleks selline planeerimine olnud sügav lollus.

Mina bronnisin (noh ja olen 30% juba ära ka maksnud) kohaliku agendi kaudu. Kuna ma olen Myanmaris poolest detsembrist kuni jaanuari algusnädalateni, mis peaks olema peak-time, siis ma otsustasin piletid ette ära bronnida/osta. Kõik lennud tulid Air Baganilt. Agent, keda kasutan on Santa Maria (http://www.myanmartravels.net/) ja seal selline tegelinski nagu Moe (sales.santamaria@mptmail.net.mm). Kui muidu igal pool räägitakse, et mailidega suheldes peab kannatlik olema, siis Moega käisid küll asjad nobedalt - õhtul kirjutasin talle ja hommikul oli vastus olemas.

Mina kasutasin sellist firmat:Exotic Myanmar Travel&Tours. http://www.exoticmyanmartravel.com Suhtlesin Theingi Soe'ga järgmistel aadressidel soe@exoticmyanmartravels.com või sales@exoticmyanmartravel.com. Nad vastavad kiiresti ja kõik toimib.

AirBagan´i Yangonist Hehosse teel olnud lennuk tegi hädamaandumise Heho lennujaama lähedal, hukkus üks reisija ja üks isik maa peal - mootorrattur, kellele põllule maandunud lennuk otsa sõitis.

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-20841380

http://www.airbagan.com/press-release.htm

http://aviation-safety.net/database/record.php?id=20121225-0

Lendasin just Yangoni ja Bagani vahet Air KBZ-iga, julgen soovitada!

Pileteid saab osta krediitkaardiga nende kodulehelt.

http://www.airkbz.com/

Lendasime ka veebruari keskel Yangon- Heho-Yangon. piletid ostsin enne lendu tund aega. Kusjuures käisime kõik kolm firmat kes seda lendu lendavad, lennujaamas läbi - check -in müüb ka pileteid ja asuvad lennujaamas kõik kõrvuti. Hilisem jutuajamine Hehos inglastega tõi välja selle, et kohapeal sai odavamalt. Ja päris palju.Vahe oli üle 50 dollari, kui õigesti mäletan. Ja lendasimegi ühe otsa Airbaganiga ja teise Air KBZ. hind on seal konkreetne, ei ole tähtis , et edasi - tagasi.