Nice(Nizza) hotellid

Lähen esimest korda elus reisile ja seepärast on mul mõned küsimused. Sihtkohaks olen valinud Nice(Nizza) ja lennupiletid on olemas. Mureks on see, et kuidas leida hea ning odav hotell ranna ääres 7 ööks? Ühe öö hind võiks jääda soovitavalt alla 100 euro. Kas keegi on varem käinud ja oskab soovitada hotelli? Millised interneti leheküljed on üldse usaldusväärsed?

Ettetänades Merilin

Kasutasime homeaway.com lehte ja saime apartmendi 70 euri öö ranna ääres vanalinnas.

Olen Nice's mitmeid kordi käinud ja mulle tundub, et hea, odav ja ranna ääres on üksteist välistavad tingimused. Sest hea ja ranna ääres on ikka pigem kallis. Oleme seetõttu samuti kasutanud korteri rentimist - ja külaliskorterid on seal väga mõnusad. Siin foorumis on juba ohtrasti viiteid ka - nii majutusele kui ka söögikohtadele.

Juulist kuni poole septembrini ranna ligidal suure tõenäosusega 100 euriga tuba ei pruugi saada.
Tõesti, tasub vaadata apartmente, kuid ka neid tõenäoliselt viisakaid 100 eest ei saa.
Tasub vaadata Ibise (Accor) keti hotelle. Võib juhtuda, et saab hinda. Toad on väikesed, kuid üldiselt puhtad. Hommikusöögid tuleb lisaks juurde osta ja on suht basic'ud, kuid, kui eelarve on selline, siis muud ei oskaks soovitada.

Olen seal kaks korda olnud. Rand 50 meetrit. Parkimine hoovis tasuta kui kohti on. Rannapromenaad lugematute söögi ja joogikohtadega ümber nurga. Pole küll päris Nice keskuses, kuid ühistranspordi ühendus töötab hästi ja tegelikult on kogu sealne rannik üksainus pikk linn. Hind nädalaks jäi 500€ kanti.
Broneerida saad kas otse või booking.com´i
http://www.villa-des-oliviers.fr/