Nimevahetus Ryanairil

Tere.

Sai tuhinaga ostetud 5 edasi-tagasi piletit Riiast Prahasse ja nüüd selgus, et oleks vaja ühe inimese nimi vahetada teise vastu. Nime vahetus maksaks 116 eurot, samas kui uus pilet ca 40 ainult. 
Küsimus on siis selles, et kas tekib probleeme selle "kasutamata" piletiga, kui teen check-in´i telefonis kõikidele teistele.

Ei teki. Lihtsalt jäta check-in tegemata.

Meie checkisime ära ka selle reisija, kes ei tulnud lennule. Olime suure grupiga (üle 10) ja tegelikult selgus peale online check-in´i, et ta ei saa sõita. Oligi siis hea, kuna temale juhtus parem koht lennukis, siis üks meist istus hoopis sinna. Tagasilennul (ikka Ryanairiga)  tegin meelega ka temale check-ini, et siis jälle oleks meil valikuvõimalus.

Sa tekitad sellega olukorra, kus isikut oodatakse lennule. Tema nime hõigatakse, väravat ei suleta, teda oodatakse, kõik teevad lisatööd. Mina ei soovita. See vaba koht jääb ikkagi alles, kui just ei ole lend üle broneeritud.

Austagem ka teisi ja mõelgem, mida mugavus teistele kaasa toob.

Kui Sa nii kirjutad, siis tundub nõme jah. eks me algul ka olime mõtlikud, et kas peaks kuhugi teatama, et checkitud isik ei tule. Aga kuna tundus, et Ryanairi see üldsegi ei huvitanud, lennuk väljus õigeaegselt, siis tekkiski tagasitulles selline jumalavallatu mõte. Teine lend väljus lausa pisut enneaegselt. Võibolla siin tekkis selline Ryani alahindamise mõte, vast mõne teise lennufirmaga nii poleks käitunud. 
Tänan, et laiemat pilti avasid :)


Jaanusm, hõigatakse vaid neid kes on turvakontrolli läbinud, kuid pole lennule ilmunud.
Ehk siis ainult juhul, kui inimene on reaalselt lennujaamas.


Enamasti lastakse turvakontrollis pardakaart läbi ja siis on näha, kes on reaalselt edasi jõudnud. Samas vahel jäävad erinevates lennujaamades pardakaardid ikkagi piiksutamata. Euroopas tean mitut suurt lennujaama, kus see käib turvakontrollis suht suvaliselt.

Aga kui reisijal pagasit pole ära antud, siis Ryanair teda kusagilt ostima ei hakka. Kui pardlemineku aeg kukub, siis lähevad uksed kinni ja võimalik hilineja saab oma raha eest uue pileti osta.

Tänud vastajatele! Helistasin ka Tallinna lennujaama ja sealt kinnitati samuti, et mingit probleemi ei teki.