NORDLAND TRAVEL OÜ - HOIATUS!!!

Soovisin lapsega minna reisima läbi NORDLAND TRAVEL OÜ. E-kirjadel ei vastada või tehakse seda väga suure viivitusega. Samuti ei peeta lubadustest kinni jne. Hakkasis firma tausta uurima, selgub et seisuga 20.09.19 on ettevõttel veel 2018 majandusaasta aruanne kinnitamata... Olge ettevaatlikud!

Mina jäin küll nendega rahule Väga tore ja vahva oli, ka pere jäi rahule! Nordland Travel pakub ägedaid reise!

ja kus nendega siis käidud sai, millal, mis seal ägedat oli (nt võrreldes teiste reisikorraldajatega)? Inimene registreerib ennast kasutajaks tund aega tagasi selleks, et teisel leheküljel olevale sõnumile vastata? Kõlab selliselt, et väga tõsiselt võtta ei tasuks.

Väga austatud Reigo! 

Väga vabandan, et olete oodanud Harry Potteri reisi toimumist alates augustist, kui reisi välja kuulutasime.  
Alates augustist kuni tänaseni kogusime reisijaid ning vaadates kõikide soovijate reisiaega +/- nädalaid, siis saame reisile minna 21.11-24.11.2019.  
Suhtlesin Teiega  teisipäeval ja teatasin reisiaja ja hinna. Vabandust, et Teile kirja ei saatnud. Sain aru, et mõistsime teineteist. 
Ühesõnaga peame natuke ootama teiste reisijate tagasisidet reisiaja kohta. Grupi suurus peab kindlasti olema 20.  Hetkel on tahtjaid rohkem kui 20, kuid kas ka antud periood ikkagi kõigile sobib, võtab veel veidike aega, et välja selgitada (kui kõik vastanud ja oma graafikud üle vaadanud). 
Väga vabandan, et peate ootama.  
Majandusaasta aruanne on tegemisel ja peatselt esitatakse nagu seadus lubab. Lugupidamisega! Helen Noorkõiv, Nordland Travel

Ehk siis reisifirma hoiab silma foorumil peal ja vajadusel leiab inimesed kes kirjutavad kiitvaid kommentaare.

See on üldlevinud praktika igasugustes foorumites ja sotsiaalmeedias. Lisaks ettevõtetele kasutavad seda edukalt ka kõik poliitilised parteid jne ;)

Samas Tripis on aastatega läinud asi kõvasti paremaks ja mitmete firmade esindajad tulevad oma või firma nime all ja annavad omapoolseid selgitusi. Tundub, et on hakatud aru saama, et selline suhtlemine jätab oluliselt parema mulje, kui suvaliste nimede all kiituste avaldamine ja suvaline lahmimine.

SmartLynx i esindaja on ka siin käinud selgitamas? Või mõni muu suurfirma? Eks need väikesed muidugi peavad käima, nagunii kehtib ju ütlus, et suured sulid on tõllas ja väikesed võllas (mitte et ma peaks kedagi suliks, aga väike peab pingutama, suur saab kergemini "laipadest" üle).

Reigo ja Helen räägivad justkui erinevatest juhtumitest, seega tõde on kuskil vahepeal. Mulle tundub, et kellegi ego on väheke pihta saanud, pole kohe enda tahtmist saanud. Tegelikult on kõik need kasutajad selleks teemaks tehtud, Veiko ja Helen on Facebookis sõbrad ka.