Novatours tühistab lambist pileteid?

Kas kellelgi veel ette tulnud. Täna hommikul ostetud Novatoursi saidilt piletid (Bergamo tšarterile, kui tähtsust omab) ja siis mõne tunni pärast tuleb Leedu (kes nähtavasti seda piletimüüki opereerivad) domeenilt kiri, et Ticket has been cancelled. Ilma mingi põhjenduseta, raha tagasi muidugi keegi kandnud ei ole.  Pühapäeval ükski telefon ei vasta ka, seega küsin siit täna kogemusi, kas kellelgi aimu, milles asi olla võib. Vihale ajab, eriti kuna ööbimise eest sai ka kohe deposiit tehtud ja siis veel seda kindlustuse või mine tea mille kaudu taga ajada...

UPDATE: probleem siiski puudub, selgus et lõpuleviimata broneering läks läbi, mida ei tasunud ja siis kustutati.

Sel firmal ju probleemid mitu aastat,eks kipub pankroti poole!

Broneerisin Novat netilehelt hiljuti paketireisi. Raha läks arvelt maha ja ilmus ka teade, et meeldivat reisi. Tegin endale reisikindlustuse ja ostsin Tallinn Tartu bussipiletid ja planeerisin puhkuse ette ning jäin ootama. Jupp aega oli vaikus, siis tegin päringu, et kas reisiga on kõik OK ja peagi tuli ka vastus, et seda hotelli ei ole võimalik saada, aga et võtke kehvem hotell, aga makske ca paar sotti juurde. Olin hämmingus ja soovisin vähemalt samaväärset hotell ning pakkusin ka välja 2 sobivat hotell, mis nende kodukal muidu on samas hinnaklassis. Siis hakkas häma, et minu poolt juba makstud raha eest (so ca 1500 kahe peale Egiptusesse 7 päeva eest) ei saa ikkagi normaalset hotelli, sest reisini on alla nädala jäänud ja et tema on tavaline konsultant jne. Nii närvi ajasid mu.

Oleme juba aastaid kasutanud Läti Novatorsi teenuseid ja nii ongi ,et maksad ettemaksu või kõik kohe korraga..Saad meilile ka tellimuse vastuse ,kuid nii kaua kui pole saanud kinnitust lennukipilete ja majutuste vautšeritega ei saa enda valitud paketis kindel olla!Vahel on kinnitus tulnud mitu päeva hiljem ,korra pidime oma valikut ka muutma ,sest meie oma polnud enam saadaval.

Üldiselt asi selge - käi persse, mu eesti keele õpetaja! Aga miks seda siin foorumis öelda või millest selline vimm eesti kirjakeele vastu?