NY majutus

Oleme kevadel 10 inimesega minemas NY. Leidsin täna ühe alles eile üles riputatud apartemendi 10-le Manhattani südames 34-th streeti kandis. Tegin läbi bookingu reservatsiooni ja kõik tundus korras. Siis aga avastasin uuesti majutust üle vaadates, et on kindlasti vaja ühendust võtta majutuse esindajaga muidu reservatsioon tühistatakse. Esindajalt sain kirja, et on vaja broneerida www.homeaway.com kaudu ja põhimõtteliselt kohe kogu summa ära maksta. Kas võib olla tegu mingi pettusega ja kuidas saaksin vajadusel broneeringust loobuda?

Vaata tühistamistingimused üle. Kui tasuta tühistamine, siis kõik ok. Kui mitte, võta bookinguga ühendust ja seleta asi ära.

koopia teievahelisest suhtlusest Airbnb-le ja saad tasuta tühistada, pluss loodetavasti skämmerile mingi karistus (protaalist eemaldamine vms). 

Isenesest huvitav lähenemine. Müüb end bookingu lehel, aga vahendustasu maksab homeaway.com-ile. Ju siin nende vahendustasu on niipalju väiksem. Booking ilmselt rakendaks head leppetrahvi sellise lähenemise puhul.


Homeaway.com on airbnb alternatiiv (kuulub Expediale) ja saiti otseselt karta ei tuleks, aga eks ettevaatlikuks teeb ikka. Ma vaataks homeaway.com tingimused üle, et kui majutusasutus raha ette ei saa (ettemakse jääb mingiks ajaks vahendaja kätte) või pakub homeaway muid garantiisid, siis ei ole kliendil otseselt põhjust muretseda. Oluline on ka see, et kas bookingus saab tasuta tühistada või mitte.

Tänud nõuannete eest. Täna booking ise saatis broneeringu tühistamise teate.