Odav majutus Riia kesklinnas

Kas keegi teab häid hotelle, hostelisid Riia kesklinnas Grostonas iela lähedal? Asjaga on kiire!

Ma küll ei tea, kus täpselt see Grostonas iela asub, aga pakun sellist hostelit: www.balthostel.lv

Asub täitsa kesklinnas rongijaamast natuke vabadussamba poole.

0
0

Grostonas ielat ei tea aga otse vanalinnas asub selline hostel: http://www.dome-hostel.com/site/eng/

mitu ööd seal veetnud, igati vinks-vonks koht!

0
0

Grostonas iela asub 5-6 blokki Reval hotellist eemal http://www.uzkartes.lv/?dd=&query1=Sporta%20iela&id=100270020&unid=119&show=1&type=&lang=2&obj=street&bb=B

Ise olen paaril korral ööbinud Doma Hostelis www.domahostel.com Väga chill koht minuarust. Asub otse nö. raekoja platsi ääres vanalinnas. Ümber nurga on Lido, allkorrusel on joogipood, mõned sammud eemal on Hesburger, paari minuti kaugusel pelmeenikas jne jne.

Suvel käib rohkem rahvast, aga talvel näiteks olin 16 inimese dormis üksinda :)

0
0

Olime sept 2007 suurema seltskonnaga(15 in) Posh Backpackers Hostelis. Asub keskturul-hea koht ju. Värskelt remonditud, ilus ja maitsekas. Veidi kehv, et hommikust sööma pidi kõrvalmajas, kohapealses einelauas oli väga väike toiduvalik.

0
0

teab keegi läti reisikorraldajate/bürood linke.pidid olema odavamad pakkumised kui eestis???

0
0
0
0

Oleme mõned korrad ööbinud ja väga rahule jäänud.Tasub võtta nende "sviit" ehk apartement - 1 elutuba ja kaks magamistuba ning vannituba ja selle hind 67 eur ruumi väga- väga palju selle raha eest. http://www.lenz.lv/

0
0

Mina soovitan ka Jakob Lenzi -meie maksime 25 eur kaheinimese toa eest e u 200 kr inimene. Hinna sees oli ka hommikusöök. Tuba oli väga kena. Asukoht samuti hea, vanalinna u 10 minutit jalutamist. Soovitan soojalt!

0
0

Leidsin booking.com kasutades sellise b&b nagu MultiLux. Asub Kr.Baroni ja Gertrudese nurgal, aadress oli vist Kr.Barona 37, aga sissepääs Gertrudese poolt. Trammi- ja trollipeatused uksest välja minna ja kaks sammu kõndida, aga ka jalgsi minnes pole vanalinn kaugel.

Peatusime kaks ööd ja kaheinimese toa eest taheti 38 eurot, seega 19 eurot tuba/öö. Konditsioneer toas olemas, telekas ka, hommikusöök muidugi hinna sees. Teenindajate inglise keele oskus hea, ajasin kiusu ning salgasin oma läti ja vene keele oskuse maha, aga kõik asjad said ära aetud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased