Odavad lennupiletid Barcelonasse

Hei! Tahaks aprillis ühe nädalase puhkuse võtta ja Barcasse lennata. Ehk keegi oskab öelda, millise lennufimaga oleks kõige soodsam kahekesti sinna lennata?

jah...ryanairiga. Aga ööbides linnas hotellis pead arvestama krõbeda väljaminekuga...Meil oli rendiauto ja peatusime 90 km. kaugusel kuurortis. Muidugi ei olnud meie prioriteet ainult linnapuhkus. :)

Kuidas oleks kõige odavam Barcelonasse sõita?

Soov pikem nädalavahetus Barcelonas teha aga ei leia kuidagi odavaid lennupileteid. Kellegil võibolla on kogemusi kuidas sinna lennata odavlennufirmade kudu. Tänan!

Kombineeri, klapita lende Ryanairiga läbi Oslo Rygge, London Luton või Milano Bergamo. Või algusega Riiast.

01.04.2013 algavad uuesti Ryanairi otselennud Barcelona Gironasse, kui kannatab oodata.

Kas see 01.04 info 100% tõene?

Kevadhooaja kohta kahjuks infot veel pole. Ise ootan pikisilmi, et nad hakkaksid jälle Saksamaalt Tallinna lendama. Kuid milliseks kujuneb Ryanairi suvine liinivõrk ei tea veel keegi.

Kuupäeva info tuleb ilmsiks siis, kui klikkida tabelis linnal. http://www.ryanair.com/lv/cheap-flights/tallinn-to-barcelona-girona

Taasalustavad lende järgmiselt: Dublin 16.03.2013 Stockholm Skavsta 31.03.2013 Machester 01.04.2013 Düsseldorf Weeze 01.04.2013 Barcelona Girona 01.04.2013

Selle järgi järeldades Bremenisse ja Frankfurti uuesti lendama ei hakata.

Tänan Naabrimees. See oli hea info. Kuigi mitte selline mida ootasin.

Mnjah...võiksid juba varem alustada. Aga tänud!

Millal on oodata, et RyanAir paneb TLL - NRN piletid müüki? Hetkel ei näita veel ühtegi reisi. Saaks ehk kevadisi reisiplaane hakata tegema.

Tallinn-Narniaga on sama mis teistega, et keegi ei tea. Kõik räägivad, et oktoober-november ehk, et kaua ei pea enam ootama.

Ryanairi kevadhooaja piletid Tallinn-Barcelona ja Tallinn-Düsseldorf on nüüd saadaval