Odavalt euroopasse (Saksamaale)

tere. kuidas saaks kõige odavamalt Hamburgi? Odavlennud lähevad Frankfurti, aga see jääb vähe kaugele. Kas mingid bussid käivad Saksasse? Siiani uurisin Riia lennujaama, tundub odavaim võimalus. Laev oleks teine võimalus, sellega siis Rostocki. Pakkuge võimalusi/firmasid.

Kõige odavam võimalus Hamburgi jõuda on Ecolinesi bussiga marsruudil Tallinn/Tartu-Riia-Hamburg.Täiendav info Ecolinesi koduleheküljel.Olen ise selle variandi järgi proovinud.Superfast laevaga Rostocki ja edasi rongiga Hamburgi on tunduvalt kallim.

0
0

Veel üks võimalus oleks luurata EasyJeti odavamaid lende Berliini jõudmiseks (parematel päevadel alates 20 EUR) ja sealt edasi saab alates 29 EUR rongiga Hamburgi sõita (www.bahn.de). Eurolines peaks bussiga ka läbi mitme linna Hamburgi sõidutama, aga see ei tohiks odavam tulla (tõenäoliselt ca 2000 EEK).

0
0

Kui piisavalt vara või soodukaga osta, siis on kõige mugavam ja kiirem Estonian Airiga otse Hamburgi, odavaima pileti olen saanud 1596 EEK-iga edasi-tagasi.

Teine võimalus Riiast Air Balticuga - juulis võimalus lennata edasi-tagasi 53 LVL-iga. Lisandub saamine Riiga ja pärast tagsi.

Kolmas võimalus Easyjetiga Berliini ja sealt rongiga Hamburgi. Rong sõidab alla 2 tunni, rongipileti saab alates 29 eurist pluss tasu koha eest vist oli 1.50. Peab arvestama ka sellega, et lennuk võib hiljaks jääda, nii et rongi ja lennuki vahe peaks olema piisav. Võid ka selleks puhuks kindlustuse teha 5 Euri, sellisel juhul saad minna sama piletiga järgmisele rongile. Selle 29 eurise pileti saab tavaliselt siis, kui ostad piisavalt vara, mitte, et tuled lennukilt ja ostad kassast pileti, sellisel juhul maksad 52-65 eurot.

0
0

sain vist lahenduse... Airbalticuga on mul võimalik 1500.- eest edasi tagasi ära käia riiast.. tänud

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased