Odavalt lend+ majutus pakett Dominikaani

Leidsin Thomson holidays -ist soodsa kogupaketi Dominikaani, kuid selleks, et seda bookida ja välja osta, peab olema Suurbritannia krediitkaart ja aadress :S Kas keegi oskab soovitada mõnda teist varianti, kust saab mõistliku hinnaga? ca 23000. Soov minna veebr keskel.

1
23
...
8

23 tonni on ju kirves hind...

0
0

Pakub Rootslaste apollo www.apollo.se 9. veebruaril loteriimajutus 12500sek nägu, aga kui edasi lähed siis 2 inimest 20000sek. Üksi nad kahjuks ei paku. Ja 23. veebruar pakuvad sama hinna eest 4 tärni hotelliga(kaks nädalat).

0
0

Pead minema sista minuten lehele.

0
0

See rootsi keel on nii keeruline :S Kas seal ei anna inglise keelt valida, ma küll ei leidnud?

0
0

Rootsist siiski leib parima hinnaga ja enamus otselennud. Aga natuke abi siis. Nt solfaktor.se pakub koigi firmade viimaseminuti pileteid.

Valid charter

resa från - reisi alguspunkt nt Arlanda resa till - sihtpunkt avresedatum - kuupäev längd - reisi pikkus

0
0

Kuskohas seal nii kallis siis on? Thomsoniga minnes 23 veebruar on 850 £ per nase, see on alla 15K Eestit. Ja hotell on Riu firmamärgi all viis tärni ja AI. Siia juurde siis londoni reis http://www.riu.com/en/clubhotel-riu-mambo-puerto-plata-dominican-republic.html

Ja bronnida saab inglise keelt oskav inimene vabalt telefoni teel. olen seda teinud ja võin öelda et probleemi pole. Ja ei ole ka vaja Inglismaa krediitkaarti ning aadressi. Räägid tädile kust helistad jne.

0
0

Mul sama probleem: täidan ankeedi ära (inglise First Choice) ja niikui panen Eesti postiindexi ja tel. nii kohe hakkab nõudma ingl.koodi, tel ja krediitkaarti. Siim kirjutab, et saab bronnida ka tel. teel...vähe usutav, sest kui saatsin neile maili, siis küll mingit vastust ei tulnud.

0
0

Unfortunately our online system requires a UK post code. In circumstances such as these we advise customers to use our Customer Services postal code M5 4DN, and then once you have received your confirmation email, to contact us again with your correct address and postal code in order that we may post your documents to you in Estonia.

St – kirjutad oma Eesti aadressi aga postikoodiks paned eelpool nimetatud UK postikoodi.

0
0

http://trip.ee/node/46220 Loe seda teemat. Ei ole vaja ingl krediitkaarti ja tel. Kasutad ainult inglise postikoodi ja peale kinnituse saamist saadad neile meilitsi õige aadressi. Minul bronn tehtud ja kuu pärast minek :)

0
0

Heh, seejuures ma seda nippi kasutasingi ja kui nad nõudsid kohe 200 naela üle kanda lõin kartma, et mul ei ole ju Inglise panga arvet, et äkki ei õnnestu ja see raha läheb niisama kaotsi :-) Nii et riskin siis?

0
0

tänan teid kahte!

0
0

Kui sul sõiduni pikalt veel aega, siis see 200.- on nähtavasti tagatisraha? Minul oli ostmise hetkel sõit vähem kui 60 p pärast ja seetõttu läks kohe kogu summa krediitkaardilt. Vaevalt Su raha kaotsi läheb :)

0
0

Nojah, lihtsalt tekkis sihukene kartus, et kuna ma nii nö ebaseaduslikult üldse edasi sain(pärast ankeedi täitmist, siis nad niikuinii ei aktsepteeri seda minu tellimust...Aga muidu tundub, et see firma tõesti on parim. Isegi rootslaste Apollo, nagu keegi siin soovitas, on tunduvalt kallim. oot, kas ise käisid kah Dominikaanis ära või?

0
0

Veel mitte, sõidan dets algul :)

0
0

A mis hotelli valisid kui pole suur-suur saladus? :-) Ma siiani et tea kas valida põhjarannikut (ookean) või lõuna (Kariibi meri)? Põhjas on hotellid odavamad, lõunas jälle kimbutavad Kariibimere piraadid .. :-)

0
0
1
23
...
8
Lennupakkumised
Reisikaaslased