Odavalt lennata

Oskab keegi nõu anda soodsate lennupiletite kohta?

Kui plaanis raha kokku hoida, kas on mõistlik suurlinna lennujaamas istuda ja oodata sealseid viimase hetke vaba koha pakkumisi? Kas kahel inimesel koos on mingi võimalus saada ühele lennule? Ja kus üldse saab neid vabu kohti küsida - kas enne lennu check in sulgemist uurida ja sealt otse müüakse?

On kellelgi kogemust kui kaua keskmiselt tuleks oodata enne kui veab?

Soodsad lennupiletid tuleb sõltuvalt sihtkohast ja soovitud reisi ajast osta ära 2-6 kuud ENNE lendu. Eriti ekstreemsetel juhtudel (aastavahetuseks eksootilisse paika) isegi aasta enne lendu. Mida reisile lähemale, seda kõrgemale regulaarlendude hind tõuseb. Ja vahetult enne väljumist lennujaamas on ainult tõsised kirvehinnad saadaval.

Viimase hetke kohti soodsa hinnaga võib saada pakettreiside charterlendudele kuskile massiturismi paikadesse. Aga need ilmselgelt ei sobi ümbermaailmalennuks (nagu teemapüstitusest võib välja lugeda).

Ümbermaailma pileti võib ette ostes saada 30-40 000 krooni eest, hinna sees on tavaliselt kuni 16 lendu. Reisi kuupäevi saab lahtiseks jätta ning vajadusel hiljem muuta (kohtade olemasolul).

0
0

Ehk kirjeldaks ka, milline see ümbermaailmareisi marsruut sul/teil võiks olla ja milliseid suurlinnu konkreetselt silmas pead/külastada soovid?

Pole küll isiklikku kogemust kontinentidevahelistel lendudel, aga nii palju kui olen vaadanud TV6 pealt jooksvat USA tõsieluvõistlussarja "Amazing Race", kus 2-liikmelised tiimid ümber maailma kiiruse/osavuse/nutikuse/õnne peale reisivad, siis Check-in'ist küll piletit osta ei saa. Pigem ikka konkreetse lennufirma või edasimüüja lennujaamas olevast müügipunktist, kus peaks juba täis oleva lennu puhul saama panna ennast ka nö ootelisti, et kui mõni koht vabaneb, siis saad osta pileti. Hinnainfot ei oska öelda, et kas see vabanev koht/kohad on odav või kallis. Minu loogika ütleb mulle, et kui lend on ikka täis müüdud ja mõni koht peaks vabanema, siis vaevalt seda päris võileivahinna eest saab.

Lennukiga lendab odavamalt ikka see, kes palju aega ette oma pileti ära ostab...nii palju kui ma omade kogemuste põhjal oskan öelda. Ja praegusel masu ajal ju päris hullusid soodukaid kohati (ntx täna viimast päeva kestev Singapore Airlinesi kampaania, millega saad London-Sydney-London lennupileti kõigest ca 7300 eegu eest, lisaks palju muid sihtkohti superhinnaga)

0
0

Üritan just sebida Sydneysse nädalaks reisi 7300 eegu eest, nu ei leia sobivaid kuupäevi, äkki viitsib keegi aidata

0
0

Kas nad peavad sobima sinu vöi aitaja jaoks, kui sa kuupäevi ei ütle, siis vaevalt keegi aidata mõistab.

0
0

Kas keegi oskaks öelda, kust oleks võimalik leida odavat lennupiletit USA-sse (Cincinnati) 20 juuli kanti, võib olla ka päev siia sinna. Normaalne oleks alla 1300 dollari?

0
0

Mr. Ühekroonine, millal tagasi vaja?

0
0

Tagasi võiks kuskil septembris, 15 näiteks. Ilmselt tagasisõidu pilet jääb kasutamata, seega pole kuupäev väga tähtis.

0
0

Üheotsapileti peaks selle kuupäeva paiku Air Balticu kaudu saama kuskil 8400 EEKuga, reisibüroo kaudu

0
0

Tänan. Chicagosse saab sealt küll odavamalt kui mujalt hetkel. puurin edasi ja vaatan mis seal kokku saab kompunnida:)

0
0

Aia segamini läks, Riia-Cincinnati üks ots peaks 10 000 piires olema.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased