trip-krainetrip-ukraine-dark
odavalt londonisse tahaks:D

kas easyjet sõidab eestis ka kui sinna otsingusse panna tallinn-london tulevad imeodavad pileti hinnad?

EasyJet sõidab tõesti Eestis, aga nende lennumasinad teevad ainult kolm tiiru ümber Tallinna lennujaama.

...aga lisaks pead tegema nii. Lähed sinna lehele ja NB! kindlasti täiskuuööl (parem on muidugi, kui Sa oled lisaks tee ristumiskohas ja NB! seal lähedal võiks olla keegi vägivaldset surma surnud - nt liiklusõnnetus sobib ka), valid Tallinn-London ja enne järgmisele lehele liikumist jood 4 klaasi vett, keerled koha peal 4 korda ümber oma telje ja samal ajal karjud: "oo, imeodav pilet, ilmuta end". Seejärel võid edasi liikuda ja edu on garanteeritud, päriselt-päriselt.

Päris hea, luarvik:D...kuigi arvan, et teema autor ei pidanud midagi nii maagilist silmas:D Easyjeti lehelt saab päris soodsaid pileteid broneerida u jaanuari-veebruari kuuks, kui kiiresti teed;) paned alguspunktiks Tallinn ja sihtpunktiks London(Stansted), muud valikut ei olegi. Ja siis saad paremast tulbast kuude lõikes näha kõige soodsamaid pakkumisi. Nt veebruaris saab u 26 naela eest pileti Londonisse.

Tjah, ikka peab keegi hea nalja ära rikkuma...

uus 10 november, 2008 - 19:21 ahahaa vaimukas tõesti.

Ahh ära põe, sa oled jumalast tegija vana. Luarvik pingutas tõesti pisut üle (ei pea ju täiskuu alati kah olema). Ilma sinusugusteta kaotaks trip vähemalt poole oma positiivsest fluidumist ja minusuguste kääbikute aju kõrbeks huumoripuuduses sisse.

btw...soovitan kõigile - kui tuju on väga sitt, siis võtke autahvel ette ja pärast 4-5 teemaalgatuse lugemist tundub elu palju ilusam...irw

Peaks vist autahvli juurde panema viite: kui tuju sitt, siis siit saab vaim kosutust...