Odavreis Norrasse

Kas keegi on kuulnud eriti odavatest reisidest Soomest Norra??(lausa 40 Eek-u eest?) Oleks tänulik tagasiside või igasuguse info eest.

40 eegu eest pole kuulnud, samas pakub Norwegian ühe otsa pileteid alates 26 EUR (ca 400 EEK) eest. Mais ja juunis tuli edasi-tagasi 56 EUR ning selle hinnaga pileteid on üsna vabalt saada. Suht soodne minu meelest.

Kui otsid odavat reisi, siis hoia Norrast heaga eemale.

Ise peale ei sattunud, aga oli olnud küll mingi pakkumine 10 NOK üks suund.

Norra lennufirma Norwegian Air Shuttle (sama mis eelpool mainitud) pakkus 10 SEKiseid lende Stockholmi ja Helsinki vahet (lennud enne 6. maid 2010), aga mitte Norrasse. Nüüd see pakkumine läbi juba.

Elan ise Norras, ning naaber ütles, et oli pakkumisi ka Norrasse. Kindlalt väita ei julge, kuna ise ei näinud, aga talle oli maili peale pakkumine tulnud.

Tõepoolest nädal aega tagasi oli võimalik osta pileteid Helsingi-Oslo-Helsingi suunal 1.30€ või 1.2£ hinnaga (sisaldab kõiki makse). Kõige hilisem kuupäev oli 6. mai, mille ma leidsin. Hetkel odavaim viis Eestisse saamiseks on Ryanairiga Riiga (50NOKi+pagas+admin-tasu) ja bussiga Eestisse (~200kr).

Norra Norwegian /norwegian.no/ avas lennuliini Oslo-Helsinki vahel nædal tagasi ja neil oli pakkumine 10 NOK suund (ca 19.50 EEKu siis, hind sis. koiki makse) lennuks mai alguses. Nyydseks on see ajalugu. Odavaim ots Helsinkisse (ka Tallinnasse)maksab 199 NOK ehk tiba alla 400 EEgu.

Tallinnasse minnes eelistaks seda Ryanairi ja Riiaga vorreldes. Louna-eestlased voivad ise valida :)