Öö-päev LAs

Tere! Me lendame üle LA Eestisse, kuid oleme 24h LA lennujaamas. Mida jõuab asjalikku selle ajaga seal teha või kuhu minna? Kas öö lennujaamas saab veeta? Kas LAX lennujaamas dušši kasutamise võimalust on? Tänan info rest!

Minule LAX ei meeldi, selline piisavalt must ja kole koht. Ise ööbiks mõnes LAXi kõrval asuvas hotellis/motellis (vaadake booking.com pakkumisi, ka sealt võib leida täitsa ok hinda) ja selle ühe päeva veedaksin Universali pargis.

Venice Beach on hea lähedale minna.

Kui teil on suht terve päev lendude vahe ja enne pole LA-s olnud, siis võtke turistibuss mis sõidutab teid üle tähtsamate LA vaatamisväärsuste. Buss stardib Hilton hotellist, kuhu saab jõuda lennujaamast tasuta transferiga või jalgsi, ei mäleta peast.
Meil oli nii, et jõudsime vara hommikul LAXi ja hilisõhtul läks lend Chicagosse, nii et päeval võtsime turistibussi ja see sõidutas meid hollywoodis, downtown LA-s, beverly hillis jt. turisti kohtades.

Bussi trip oleks hea mõte küll! Kas broneerimine käib lennujaamas või neti teel eelnevalt? Kas ka oskad öelda, palju pilet maksis? Tänan info eest! :)

Võibolla saab ka netis midagi eelnevalt broneerida, guugelda los angeles tour bus ja vaata mis stardivad LAX-ist.
Meie muidu tegime kõike koha peal, sest eelnevalt polnudk turistibuss mõtteski, vaid kohapeal alles soovitati aega laiaks lüüa sellega, et mitte passida lennujaamas =) Hind oli umbes $60-70 vahel inimesele.

Hiltonisse viib transferbuss. Arvestada tuleb sellega, et see buss peatub mitme erineva hotelli ees, seega öelge bussijuhile, millisesse hotelli soovite minna.