Ööbimine Düsseldorf Weeze lennujaamas

Palun infot Düsseldorf Weeze lennujaamas ööbimise kohta. Kas kellegil on olnud vajadust seda varianti kasutada ning kas oli sellega seal probleeme? Tänud ette vastajatele!

Aitähh johhaidii kiire vastuse eest!

0
0

Kõige lihtsam on ööbida lennujaama hostelis. Ühese toa hinnaks on 29.90/ öö. Hostelis saab kohta broneerida ainult läbi interneti, aadressil: [email protected] Maksta tuleb lennujaamas kohapeal sularahas. Hostel on mõnesaja meetri kaugusel lennujaamast selline ühikatüüpi majutusasutus. Koridori peale on wc-d ja dushiruumid, köök ja puhkeruum. Praktiline, korralik ja lihtne.

0
0

Kui oled ära ööbinud siis pane palun paar rida siia kirja ka :)

0
0

Käidud, tehtud! Düsseldorf Weeze lennujaam – kodulehel on kirjas, et öösel lennujaam suletud. Siiski saab seal ööbida. Võimalus on kas põrandal või metallist istmetel, mida on täpselt 35 tükki terve lennujaama kohta. Pean silmas saabuvate lendude saali. Nüüd jaanuaris oli ikka ulme külm seal ja magamisest suurt miskit välja ei tulnud. Turvasid ei kohanud ühtegi ja uksed olid lahti. Keegi midagi ei küsinud ega uurinud. Kui oleks soojem, oleks olnud täitsa ok. Meiega koos oli seal kokku ööbijaid ca 13 inimest. Massilist ööbimist ei toimu. Rääkides lennujaama hostelist, siis kes ei taha lennujaamas ööbida ja otsib soodsat majutust, siis soovitan väga. Annab oma korrektsuses silmad ette paljudele hotellidele. Wc ja dushinurgad ning vannituba on küll tubadest eraldi, kuid väga väga heas korras. Samuti kööginurk, kus oli olemas kõik vajalik söögi tegemiseks. Lisaks on teepakid, suhkur jne. Väga ok koht!

1
0

Ei oska öelda, kas lennujaam on öösel lahti, aga hiljuti seal viibides tekkis just sama mõte, et kui vaja peaks olema, kas seal saaks hädapärast ööbida. Seal ringi vaadates jõudsime selgusele, et paar pinki on tõepoolest seal ühes nurgas olemas, kuid samas tekkis ka mõte, et seal kehtib vist reegel - kes ees, see mees, kuna neid pinke on tõesti vaid mõned. Mina sellele variandile eriti ei panustaks kui ei satu sinna just päris öösel. Seal üldse mitte kaugel - Weezes on olemas ka korralikke öömajasid. Ja bussid käivad iga tunni järel.

0
0

to eksvist: Ööbisin lennujaamas 18.01.12. Lennujaam on öösiti lahti ja tõepoolest kehtib seal reegel, kes ees see mees. Meie jõudsime õhtul kl 18 ja ei olnud probleemi seal endale kokku 8 kohta magamiseks saada. Seal ööbijaid on vähe, seega ei teki probleemi. Ainukeseks mureks oli külm, ei muud. Selle elasime siiski üle ja seega, kes tahab ajada kokkuhoiu politiikat, siis kannatab seal olla. Ja nagu eelnevalt juba kirjutasin, siis ei ole vaja kaugelt ka voodikohta otsida, hostel on super.

0
0

Kui ei taha Weeze lennujaamas ööbida, siis soovitan seal lähedal asuvat Airbnb öömaja: https://www.airbnb.com/rooms/7748998?guests=5&s=SuLOd0D3 Peremees Samed tuleb teile lennujaama oma autoga vastu ja viib hommikul vara tagasi. See teenus maksis 25 Eur. Räägib lisaks inglise keelele ka vene keelt.

1
0

http://bestdealhotel.de/en

Kas keegi on viimasel ajal seal juhtunud ka ööbima?Kas seal on endiselt söögitegemise võimalus olemas?Saan aru,et check in on mingite koodidega mida saadetekse broneeringut?Mis mulje üldse jäi +hinna/kvaliteedi suhe?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased