Ööbimine New Yorgis

Tere,

olen 15.12-21.12 New Yorgis. Tahtsin lihtsalt küsida, ega kellelgi ei ole võimalust pakkuda öömaja? Oleksin selle võimaluse üle rõõmus ja tänulik.

Kui keegi teab mõnd äraproovitud soodsat hostelit/bed&breakfasti soovitada, siis ka see on väga teretulnud.

Tervitades,

Sella (oceanwave@hot.ee)

www.couchsurfing.org > misiganes hostelid või muud öömajad

Tere,

siiski veelkorra küsimus New Yorgis käinutele/seal hostelis ööbinutele. Küsimus lihtne: Kas keegi oskab omast kogemusest mõnd head ja odavat hostelit soovitada. Mul on minek õige pea, olen lapanud ja uurinud internetist, pakkumisi on palju, kuid kui kommentaare lugeda, siis võtab küll igasuguse isu ära. Niisiis, kas keegi oskab oma kogemusest midagi soovitada?

Tervitades,

Sella

Mis on sinu jaoks hea ja odav? Ja mis nii hirmsat siis kommentaaridest lugenud oled, et isu ära võtab?
Hostelworld.comis on NY all kümneid hostele, mida on sajad inimesed kommenteerinud ning enamike kohtade reiting on 70 ja rohkem...mu meelest infot nii et tapab.
Tundub, nagu sa poleks varem hostelides ööbind ja ei saa vist hästi aru, mida hostel endast kujutab.

Ära loe neid kommentaare siis lihtsalt:)
Head ja odavat ei olegi olemas, kui ööbid kuskil odavamas kohas pead arvestama ka igasuguste muude "lisadega".
Ma usun, et trip.ee on piisavalt soovitus kus ja millise hinna eest ööbida, seega surfa/otsi uuesti.
Samuti ei ole maininud Sa kui palju oled nõus üldse kulutama ööbimise peale NYC-s.

Jah, ära loe kõiki reviewsid. Kui ise oled positiivne ja ei vingu, siis on kõik ok. Ma otsin ka praegu ja ainuke asi, mis mind hirmutab, on see, kui keegi parasiite (bedbugs) mainib.

NYC öömaja 26.12 kuni 28.12

Tere oleks selline palve, et äkki oleks võimalik saada öömajale. Oleme kaks tüdrkut, kes tulevad NYi esmaspäeval 26.12 ja lahkuksime kolmapäeval 28.12. Kui keegi elab seal või kui kellegil on tuttavad seal või kui kellegil on mõni muu hea idee, kus seal pesitseda, oleksin maailma tänulik.
Ette tänades!

Ööbisin viimasel korral New Yorgis sellises kohas nagu American Dream Hostel: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g60763-d504589-Reviews-American_Dream_Hostel-New_York_City_New_York.html

Broneerisin selle Hostels.com kaudu. Väga hea koht - super asukoht Manhattani keskel, lähedal metroo, suurepärane hommikusöök, puhas ja väga mõnus majutuskoht.

Tsekkasin korra hostels.com kaudu ja see teie soovitud perioodiks küll kinni.