Ööbimine New Yorgis, Miamis ja Washingtonis

Hey!

Paluks kõigi nende abi, kes lähi ajal olnud nendes kolmes suurlinnas, mis pealkirjas välja toodud. Soovitage häid ööbimiskohti hea hinnaga!! Netist olen hulgalselt leidnud erinevaid hotelle ja motelle hinnaga 18 dollarit kuni ...... Ette tänades!

Aga valigi siis netist mõni välja. Vaevalt, et kuskilt veel midagi odavamat 18 dollarist Sulle soovitada kellelgi on. Aga pane tähele, et paljud nii imeodavad majutused tähendavad seda, et toas on kas 6 või kaheksa voodit ja see ainult voodikoga hind. Privaatseid tubasid ikka nii odavalt ei saa. Ma ise olen seni kasutanud turismibüroode teenuseid aga see on küll SOS, tuleb ikka väga kirves.Nüüd endal sama tee varsti ees ja seekord teginbronnid ise netis ära. Kui reisbüroo tegi 5 ööd New Yorki hotelli pakumise üle 18 000 siis paneb ikka mõtlema küll ja ise otsima. Odavaid hostelle aga reisbürood ei vahenda, nii et tuleb ise sebida. Mina valisin New Yorkis Royal Park hosteli, seal oli ka privaatseid ruume ka ainult vannituba on jagamisel, paljudel odavatel motellidel neid ei olegi.Oleneb mida sa oluliseks pead, minu jaoks oli tähtis oma ette toanurgake ja mingigi pesemisvõimalus ning peamine asukoht keset linna. Edu otsingutel ja kuna lähed?

Tegelikult olen ise juba USA-s aga saan kokku 2 septembril oma tüdrukuga New Yorgis. Oleme kohapeal kuni 4 sept, siis lennukiga Miamisse ning seal umbes nädal siis, peale seda autoga Washingtoni, kus veedame ka paar toredat päeva ja peale seda New Yorki rongiga!

Ups..... pidasin silmas, et odavates hostelites, ei pruugi privaatseid tubasi üldse olla, pesemise võimalus ikka on

Kui on palju suuri reisikohvreid või väärtuslikke asju, siis hostelit ei soovita. Hostelis on rahakoti või sülearvuti vargus igapäevane asi. Ühes toas on 4, 8 või 16 inimest ja kohvri lukuga kappi panek maksab ka $5, seega kokkuvõttes ei pruugi palju odavam tulla. Olin ise 2006 a. lõpus New Yorkis hostelis. Tavaline hosteli voodikoht ongi umbes $20, kuid mina valisin hoopis privaatse toa $80 eest, asukoht Central Park-st veidi edelas. Metrooga kümmekond minutit Times Square-le. Kui on 2 inimest, siis 2 voodikohta ja 2 kohvrikappi: 2*(20+5)=$50, kuid privaatne 2-ne tuba $80, aga see lisa 30 privaatsuse ja turvalisuse eest maksta pole ju palju.

Mul endal neljase tudengiteseltskonnaga novembri alguses San Francisco-New York-Miami reis ees. Nii et soovitused soodsate kuid heade öömajade kohta kuluks mullegi ära :)

Hei,

Kas on keegi lähiajal peatunud NYCitys Royal Park Hotellis? Mis muljed jäid? Foorumites on kommentaarid seinast seina:)

Tänud!

Mina soovitan NY puhul kasutada airbnb.com Erinevad valikud vastavalt rahakotile, ise ööbisin enamuse ajast 30 dollarilise ööhinnaga Queensis (metroo sõitis ilusti lähedalt ja täitsa ok koht oli) ja paar õhtut poputasin end Manhattanil ka:) Kindlasti oleks mõistlik varakult hakata inimestega kontakteeruma ja tuba otsima, sest kuigi neil suur valik, siis ka suur nüudlus tegelikult. Ütleksin, et hostelitest kindlasti parem variant, rohkem privaatsust:)