trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine Pekingis

Tere minemas Pekingisse veebruari lõpus (14 päevaks). Oskate soovitada soodsaid ööbimisi või mis kodulehtedelt oleks abi ööbimist otsida? Või on keegi eestlane end Pekingis või selle lähiümbruses sisse seadnud, kelle diivanipeal saaks paar ööd mööda saata?

Otsingusaidid agoda.com; booking.com; hotels.com; hostels.com jt

www.ctrip.com hotellide ja www.couchsurfing.org/ diivaninurkade otsinguks. Hiinas hotellid tasub ctrip-i vahendusel ette ära osta, sest koha pealt ostes on letihind kuni 2 korda kallim. Ctrip on mugav - hotelli eest maksta saad kohapeal ning broneeringu tühistada või muuta samal päeval enne kella 18 ilma kuludeta.

Vaevalt sind keegi 14-ks päevaks enda juurde elama võtab, ka couchsurfingu puhul ei ole viisakas üle 2-3 päeva ühes kohas peatuda - seega hotellid tasub välja vaadata ja vähemalt esimene ka ära broneerida. Hotelli broneeringut läheb viisa jaoks vaja niikuinii.

Pekingi Eestlased, vajan teie abi!

Tere,

olen rahvusvaheliste suhete tudeng, kes tuleb sügisest Pekingisse Eesti saatkonda praktikale ja mul oleks tarvis kuidagi leida elamist Pekingis kolmeks ja pooleks kuuks. Äkki on kellelgi teist võimalust mulle elamist pakkuda, või oskate ehk nõu anda, kuidas seal elamist leida. Oleksin igasuguse informatsiooni eest tänulik!

Tere, Helikaj. Palun vaadake üle oma sõnumid. Pääsu nende juurde leiate parema ülanurga piirkonnast, sisse-välja logimise koha lähedalt.

Tere Helikaj,

Tulime just Pekingist ja käisime ka saatkonnaga tutvumas. Hetkel on neil seal ka üks praktikandisarnane tegelane. Ehk oskaks tema kuidagi aidata. Kuidagi on ta pidanud ju endale elukoha sebima :)

Äkki oleks mõtekas kohe otse saatkonna poole pöörduda ja nende käest abi paluda. Hetkeline seltskond on seal väga tore ja sõbralik :)

Edu!