Ööbimine Stockholmis Arlanda lennujaamas

Kuna lennujaamas pean olema juba öösel kell 3,00 ,siis kas lennujaama lähiümbruses on soodsat majutust?
Ette tänades,
Priit

Vaata Arlanda lennuvälja kodulehekülge, seal on ka hotellide kohta infot. Üks soodne variant tundub olevat siuke lihtsalt magamise kohake Rest and Fly.

Tänud, sealt leidsin Rest and Fly ca 1200eeku/ öö.

Tere,
kas kellegil on kogemust Arlanda lennujaamas ööbimisel, mõtlen just lennujaamas, mitte lennujaama hotellis.
Äralend on kohe, kohe ning ei raatsi kuidagi maksta ca 1000seki 7 tunni eest ning nö odavamatesse hotellisesse ei õnnesti enam broneerida.

Kas kannab seal lihtslt pingil öö veeta või on siiski targem teha kulutis ja minna hotelli.

Olen Arlandas ööbinud, no umbes 5 aastat tagasi ning novembrikuus st sama külmal ajal. Pole seal seal pikutamisel midagi viga, ruumi ja pinke on piisavalt. Kuna aga õues on külm, siis katsu end välisseinast, eriti ustest kaugemale sisse seada, muidu lõpetad ka külmetusega, nagu minul tookord läks:) Nii et ära pabista.

Seal on pehmeid pinke päris mitmeid. Parimad on mõeldud puuetega inimestele. Kui need vabad on ja sa ühtki jalutut enda kõrval haledal ilmel seismas ei näe, siis miks mitte neid kasutada? :)

Minul oli täpselt samamoodi sellest 1000+ eegust kahju, kui lend oli hommikul 7 paiku. Seljakoti paned pea alla ja midagi soojemat võiks olla ka peale võtta. Liikudes on seal sees soe, magades võib jahe hakata. Seal on pinkidel magajaid igal ööl kümneid.

Pistikupesi, et telefoni või läpakat laadida, leiab seal ka. WiFi on tasuline.