Ööbimiskohad Saaremaal

Külastame sel suvel perega Saaremaad ning sooviksime sinna ka paariks päevaks paigale jääda. Meil ei ole aga aimugi, kuhu ööbima jääda. Saaremaad tutvustavatel kodulehtedel on üleval ainult kallite puhkemajade ning spa-de internetiaadressid. Sooviksime leida midagi kodust, lihtsat ning hinnakirjalt mitte taevasse tousvaid hindu:). Ehk on kellelgi kogemusi, häid kontakte, tuttavaid, kes oskaksid kedagi-midagi soovitada:). Juba ette tanades: Pesakond Eestlasi ja uks Prantslasest väimees.

Millal on plaan minna ning mitu inimest soovib öömaja?

Me plaanime minna juuli teine nädal ning meie tulijate arv on miinimum 5, maksimum 9. Aitäh ka huvitavate majutuskohtade soovituste eest. Hakkan neid huviga uurima.

Otsisin ise just samuti Saaremaale majutust, võin julgelt váita et olen káinud kõikide Saaremaal asuvate puhkemajade lehekúlgedel ja ausaltõeldes valik on kesine. Eriti kui on kohale teatud nõudmised: saun, hea asukoht (tahtsime rahu ja vaikust), ja ilus maja. Hinnad kusjuures ei olegi vága suured - umbkaudu 1500 EEK õõ 6le inimesele majas koos sauna, kõõgi ja magamisasemetega. Soovitan uurida puhkemajasid, sest see võib tegelikult odavam teil tulla kui náo pealt maksmine kuskil hostelis.

http://www.saaremaa.ee/ http://puhkaeestis.ee/et/

Piibelehe Kodumajutus

Ööbimisvõimalused:

Kahes majas: Elumaja (kus elab ka kodumajutuse peremees ja perenaine) Hoovimaja - ainult külalistele Telkimine Autosuvila/karavan

Lisavõimalused: Hommikusöök Saun - Leili- ja aurusaun Jalgratta laenutus pesumasina kasutus Lõkkaplats WiFi

www.piibelehe.ee Kodulehel olemas majutuse broneerimise võimalus

Palun soovitage, pakkuge öömaja 4. inimesele 09.juuliks Kuressaarde. Lisaks 10.juuliks Oitmesse.. Tänud!

Tere,

Plaan minna augusti alguses Saaremaale 6-inimesega. Tahaks sellist palkmaja või talumaja moodi elamist kaheks ööks ja mitte väga kaugel Kuresaarest. Oleks väga tänulik, kui kellegil oleks kogemusi meeldivast majutusest.

Suurepärane majutus Saaremaal Kuressaares. Asume rahulikul Pärna tänaval, viie minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, Kuressaare Bussijaama läheduses. Võimalus puhata pere või sõpradega kuni 6 inimesel. Maja asub turvalises kinnises hoovis. Alumisel korrusel on WC ,saun ja dušširuum, elutuba/köök. Köögis kõik vajalikud nõud söögi valmistamiseks. Majas on WiFi ja Elion TV. Ülemisel korrusel on rõdu, WC ja neli magamiskohta (2 ühest voodit ja 1 kahene voodi).

Lisavoodi võimalus ühele kuni 4a. lapsele. Alumisel korrusel on lahtikäiv diivan kahele inimesele. Õues on terrass, väligrill, lastele mängimiseks liivakast ja kiik. Parkimine kinnises hoovis.

Pererahvas elab kõrvalmajas.

Vaata lisaks: http://kaseke.ee/

Üks koht on Kopli turismitalu, neil on ehitatud turistidele hiigelsuur palkmaja kus on kõik mugavused koos sauna ja spordisaaliga tervele karjale turistidele www.saaremaapalkmajad.com