Ööbimiskohta Tampere-Helsinki kandis

Minek Särkänniemi lõbustusparki kaheks päevaks... oleks soov kuskil vahepeal ööbida, eriti pro oleks, kui saaks mõne "mökki" rentida üheks ööks, äkki keegi teab juhatada selle kandi kohtadesse?

Ööbisime ka Harmalas millalgi, kui rattaretk umbes "Tere Nokiamaa" Tampere kandis oli. Suht budget "kämpari"-stiilis majakesed, kuid mõistliku hinnaga. Saab ka telkida.

Odavat Majutust Soomes(Naantalis, Turus või Tamperes)

Tere!

Vabandan kui topelt läheb nüüd kuid ei leidnud oma eelmist postitust enam siit…kuhugi kadunud… Ühesõnaga…plaan Soomet avastama minna ning tekkis küsimus…äkki keegi oskab soovitada odavat ja korraliku öömaja Naantalis, Turus või Tamperes või selle lähiümbruses.?

Tuhat tänu juba ette Päikest kõigile!

Naantali kämping on minu meelest täitsa ok. ööbimiseks. Aga kas seal ka vabu kohti veel on, pead ise uurima. Ootamatult minnes võib juhtuda, et pole telgi kohtagi seal, rääkimata vabadest majakestest.

Üldiselt arvan, et kõik kämpingud Soomes on väga korralikud. Vähemalt nii palju kui meie nendes olnud oleme, on tingimused väga head olnud. Vaata äkki on sellest lehest abi: http://visitfinland.fi/en/web/guest/finland-guide/where-to-sleep/overview