Majutus New Yorkis?

Tere,Otsin hotelle või airbnb-si kus saaks ööbida 6 päeva septembris.Ööbimise budget on kuni 1000 euri.Ehk keegi teab soovitada midagi?

1öö ja 1000€ - ? Selle eest juba midagi leiab :)Võta aga broneerimise saidid lahti.

0
0

Oleks pidanud paremini täpsustama, et 6 ööd = kuni 1000 euri :)

1
0

Mitmele inimesele ööbimist otsid? Me viimati käisime seitsmekesi ja üürisime väga kena korteri, aga ilmselgelt oleks 4-toaline korter suur, kui reisid väiksema seltskonnaga.

0
0

1-2 inimest

0
0

Vaata Morningside Inn, 6p soodukas momendil alla 500. 2016 märtsis ööbisime seal 5 ööd, ei midagi erilist, aga puhas ja vaikne. Asukoht on suurepärane, metroo paarsada meetrit, Central Park kõrval. Hotellist saab tellida soodsa lennujaama transfeeri. Hommikuti sõitsime metrooga antud päevaks planeeritud matka alguspunkti, kuhuni jõudsid päevaga kõndida, sealt jälle metroosse ja hotelli. Mugav ja lihtne, kõndisime 5 päevaga kogu Manhattani läbi. Hotelli läheduses ka toidupoed ja söögikohad.

1
0

Natuke eemal ehk Little Itali ja Chinatowni kandis on Manhattani suhtes  juba soodsamad hotellid, kuid väga korralikud ja hommikusöögiga. Vaatasin, et hotell kus meie ööbisime on septembris 5 ööd 1046€ http://www.booking.com/Share-tZMlaU

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased