Oktoobri ilm Montenegros ja kreekas

Kuidas on ilm oktoobri esimene nädl Montenegros ja kreekas? Kuidas vesi?

1
2

Võibolla on soe, võibolla jahe, võibolla vihmane, võibolla kuiv. Sama nagu Eesti jaanispäeva ilma ennustamine. Võta lahti nt holidayweather ja näed ajaloolisi keskmisi temperatuure. Kreeka on muidugi võrdlemisi lai mõiste ka

2
0

Kreeka osas on väga lihtne - see on parim aeg Kreeka külastuseks! Õhk on parassoe ja vesi mõnusalt soe.

0
0

Kreeka mõiste- no need põhilised kohad ikka. Rhodos, Kreeta, Korfu.

Mida te nt veel soovitaksite kuhu minna? Türgit ärge pakkuge.

0
0

Sel ajal Kreekas vahet pole kuhu minna. Suvi on siis ilus Eesti suvi-25-27 kraadi ja vesi umbes sama soe (24-25).

Nagu kirjutasin, siis see on üldse parim aeg Kreeka külastuseks.

Oktoobri keskpaigast läheb ilm väheke raskemini prognoositavaks, st võib minna veidi jahedamaks ning vihmasemaks. Aga üldjuhul ka siis kena.

1
0

See täitsa ok ilm. Liiga kuum polegi hea.

Plaan on kas septembri viimane nädl v okt esimene nädl.

0
0

Kuumus saab umbes septembri keskel reeglina läbi ja siis kuni oktoobri keskpaigani ongi aasta parim kliima. Mitte liiga palav ega ka jahe.

Erinevalt kevadest on vesi ka suplussoe.

Kliimamuutuste tõttu on muidugi võimalikud nüüd sel ajal ka üsna tugevad tormid, aga ega 100% garantiid pole loomulikult kuskil.

1
0

See leht vastab kõigile su küsimustele: https://weatherspark.com/

1
0

Eesti mõistes ilus soe suvi kestab kõige kauem Kreetal ja Küprosel , kus seda jätkub umbes novembri keskpaigani. Siis läheb ilm tuulisemaks ja vihmasajud tihenevad. See on mu lemmikaeg sealkandis rändamiseks, sest hooaeg on läbi ja saab ringi liikuda ilma kõikjal lärmavate turistihordideta. Paljud hotellid on novembrist kinni, aga need, mis on avatud, on see-eest väga soodsad, autorent on samuti olematu hinnaga.

2
0

Eelmisel aastal Korful oli oktoobri keskel mõnusalt soe, nagu eespool mainitud, oligi päeval 25-27 kraadi sooja, kohati minu jaoks isegi liiga palav, aga kui päike õhtul looja läks, muutus ilm mõnusaks mahedaks, kampsunit vm siiski peale panna polnud vaja. 10-st päevast ühel sadas vihma, sel päeval oli ka õhk jahedam. Hea päev muuseumite külastuseks. Päeval sai rannas päikest võetud ja ujutud, päike oli soe, kuid ei kõrvetanud nahka ära nagu kevadine päike. Vesi oli samuti soe, olenevalt rannast ca 23-25 kraadi. Reisi viimastel päevadel sadas Eestis samal ajal esimene lumi maha.

Sel aastal lähen oktoobri teisel nädalal Montenegrosse, loodan samuti head ja parajalt sooja ilma, et poleks ülemäära palav ringi käia, kuid samas saaks nautida ka rannamõnusid. Aga ega jah, Euroopa sügisilma väga täpselt ette ennustada ei saa, eelmine sügis oligi terves Lõuna-Euroopas ootamatult pikalt ootamatult soe.

1
0

Tundub et mul valik jääb ikka siis nende kahe vahel. Mõlema sihtkohaga. Ei suuda ära otsustada kumba rohkem tahaks

0
0

Ma arvan et Kreeka odavam vast. Kui just Mykonosele ei lähe. Sel ajal seal ka vähem turiste jne. Pluss Aegeaniga saab läbi Ateena igale poole Kreekas. Ühendused on head!

1
0

Keegi mõnda hotelli ka soovitab. Nii Kreekas kui Montenegros

0
0

Soovitada hotelli Kreekas. Kus? Montenegros. Kus?

Meenub aastatetagune küsimus kuidas Saksamaal lennujaamast kesklinna saab...

4
0

Loe eelmiseid postitusi siis näed milles jutt. Aga põhikohad Korfu, Rhodos, Budva, Tivat

0
1

Otsustamine on suht lihtne. Montenegro peamised turismikohad on ülehaibitud, kus kõik vähegi turismiga kokku puutuvad inimesed on otsustanud, et sind tuleb röövida. Sitt mikrolaineahjus soojendatud kana Kotoris 15€ on nende meelest täiesti ok. Budva on venelasi täis ... ok, edasi ei ütle.
Kreekas võib olla nii ja naa, aga vähemalt on seal inimestel sisemine uhkus alles, mis ei luba sulle päris sitta pähe määrida.

4
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased