Olsztyni ja Leedu piiri vahel (söögikoht, vaatamisväärsused)

Tere!

Kus võiks teha peatust Mazury regionis Olsztyni ja LT piiri vahel, et ringi vaadata, süüa, puhata? Mõni ilus linnake, küla, loss, .. ja söögikoht maantee ääres? Eelistatult kaardimakse võimalusega koht ja mitte "only fastfood".

Tänud!

Olsztinyst umbes nii 70 km kaugusel on Godkovo. Hästi ilus ümbrus ja seal asuv Klekotki hotell lihtsalt väga sümpaatne. Koduleht on siin: http://www.hotelmlynklekotki.pl/index_en.html Maantee ääres kahjuks just ei asu.

0
0

Miski 100 km. enne Olsztyni asub Gizicko linn. Sealsed 5 suuremat järve loetakse puhkepiirkonnaks. Seal on ka järvi ühendav kanal. Laevukesi liikus palju. Kanalil on ka lahtikäiv sild koos valgusfooriga. Kas tunni või poole tagant lastakse autosid üle. Pole mingi eriline pärl aga meil kulus seal lõpuks mitu tundi. Ringivaatamiseks täitsa kõlbulik. Seda just kanali ümbruses.

0
0

Olsztynist 90km põhjapoole asub Ketrzun kus asub Hitleri hundiauk (hundikoobas)kus pesitsesid saksa prominendid soovitan sinna vaadata

0
0

See Hitleri hundikoopa värk on üsna lahe. tasub kindlasti minna. Von Stauffenberg üritas seal talle 1944 a. juulis isegi atentaati teha. aga kukkus läbi. Nüüd kogu kompleks üks suur muuseum. Asub ta Ketrzyn linnast ca 24 km eemal. http://www.mamerki.com/

0
0

Väga huvitav.

Aga midagi Olsztyni ümbruses/lähistel, mis on vaatamist väärt?

Veel üks küsimus, kas Suwalki piirkonnas on mõni Orleni tankla, mis asub Olsztyn-Budzisko maanteel (et oleks tee ääres, et ei pea kuhugi keerama)? Seal kandis pidi olema mingi kohvikuga Orlen.

:)

0
0

Su enda alustatud teemas http://www.trip.ee/content/leedu/orleni-tanklad-riia-pl-piir.html anti paar linki, mis puudutavad Orleni tanklaid. Netis on infi küllaga, ole, palun, ise aktiivsem!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased