Olukord Hurgadas.

Kas on keegi lähiajal jõudnud sealt ,omal minek veebruari alguses.

1
2

"Lähiajal" ja "veebruari alguses" ei ole Egiptuse puhul kunagi sarnased, ei ilma ega poliitika mõistes :). Nädal ja nädal pole vennad.

3
0

@ vero.moda 45

Küsin lihtsalt puht haiglasest uudishimust, kas lennupiletid on ostetud? ;)

1
0

Ostetud.

0
0

Küsin siis ka selle olukorra kohta ja seda võrreldes nt aastataguse ajaga. Olen käinud Egiptis mitu korda, viimati Hurghadas, seekord siis minek El Gounasse 2 nädala pärast. Tegelikult huvitabki rohkem elu-olu El Gounas, kui keegi annaks värskemat ülevaadet (Tripist leidsin viimase jutu aastast 2011), oleksin tänulik. Samuti huvitab mind liikumisvõimalus ning hinnad liikumiseks El Gouna ja Hurghada vahel - kas ainult takso või veel midagi? Ja kust on mõistlikum ekskursioone osta (maksumuse, korralduse kvaliteedi mõttes) või pole vahet, kust osta. Ja veel kasulikku teavet, mida võib olla ise ei oska küsida. Hotelliks on Panorama Bungalows Resort, ka hotelli kohta hinnangud, soovitused on väga teretulnud.

0
0

Mind huvitavad täpselt samad asjad mida Signenu` t. Kaalun ka siin hetkel, et äkki minna märtsi lõpus El Gounasse. Teemad tõesti vananenud, keegi võiks natuke infot (soovitusi) jagada, kes käinud! Üldiselt internetist uurides, et mida seal veel teha on peale snorgeldamise ja päevitamise. tulemus on suht suur 0 :) on tõesti ka lood sellised?

0
0

Konkreetselt El Gounas suhteliselt nii jah.

Poodelda peaks ka saama. :D

2
0

Tere!

Hurghadas on hea soe paiksepaisteline ilm. Ja poliitilises mottes ka igati rahulik ja turvaline. El Gouna on veelgi palju turvalisem. El Gounast kaib buss Hurghadasse. Elan siin ule 6 aasta ja ei saa kuidagi aru et turvalisus oleks muutunud.

Head puhkust! Kristiina

1
0

Kristiina, kas elate "siin" on El Gouna? See buss on siis liinibuss ja liigub mitu korda päevas ja peatuse kohad leiab ilusti üles? Mis see maksta võiks? Kas El Gounas tegutseb ka reisibüroosid või liigub rannas müügimehi või tuleb ekskursioonideasja Hurghadas ajada? Kuidas hindadega on? Nile Delta, ma küsisin (ja ka Juhko), et kuidas on transpordiga, kas keegi oskab Panorama hotelli kohta midagi kasulikku soovitada või hinnangut anda, aga Teie vastate, et "nii jah". Olen Teie postitusi pidevalt lugenud ning alati ühtteist ka kõrva taha saanud panna, äkki ka seekord saaks ikka pikemat vastust :)

0
0

Kuna El Gouna on jõukale sihtgrupile rajatud väikelinnake (täiesti erinev Hurgadast) ja seetõttu ei satu sinna eriti palju eestlasi puhkama ja seepärast vähe asjalike vastusid. Pigem käiakse seda linnakest vaatamas ja kanalitel sõitmas ekskursiooni korras.

Linnal on oma ajakiri: http://www.elgounamag.com/ Vastused transpordi kohta leiad lk. 52. http://www.elgounamag.com/service-guide.pdf

0
0

Tere!

Elan Hurghada vanalinnas El Daharis. Tegelikult Hurghadas ei olegi vanalinna - koik on uus. El Gounast Hurghadasse liigub liinibuss, aga ma ei ole seda kunagi kasutanud kui El Gounas kainud olen. Vist oli pileti hind 3 egiptuse naela. Te saate selle ilusti kohapel teada kui kusite. El Gouna on ullatavalt tsiviliseeritud kohake.

Ilusat puhkust! Kristiina

1
0

Siginenu, väga vabandan, aga vastus "Nii jah" vastab Juhko küsimusele "Üldiselt internetist uurides, et mida seal veel teha on peale snorgeldamise ja päevitamise. tulemus on suht suur 0 :) on tõesti ka lood sellised?"

millega minu olulised praktilised teadmised El Gounast ka piirduvad. :) Tausta kohta aga nii palju, et Gouna on üks selline kinnisvaraarenduse ime, millega nähtavamalt hiilgavad Araabia riigid, kus merre ehitatakse täpselt sellise kujuga maa, nagu soovitakse. Gouna on ka selline kalda-alale kunstlikult kaevatud "Veneetsia", mille üksainus arendaja, kes on juhuslikult ka ühe suurima mobiilifirma ex-omanik, on välja ehitanud ja seejärel eri hotellidele, toitlustusele ja kaubandusele välja rentinud. Natuke nagu vanainimeste Disneyland siis või eriti suur, vabaõhu-kaubanduskeskus.

Kuid peaks sobima hästi neile, kes Egiptusest rohkem euroopalikkust ja võimalikult vähem egiptilikkust otsivad, sh jõukad egiptlased ja araablased ise. :P Siin asuvad Hurghada kandi kõige peenemad kliinikud, loomakliinikud, erakoolid, eraülikoolid jne jne. ning jahtsadamas euroopalikud vabaõhurestoranid ja kallid butiigid - Punase Mere Riviera oma kalleimas tähenduses. Ja mis buss - väikese lennukiga pakutakse taksoteenust kõikjale Lähis-Itta. :P

(ei ole küüniline kommentaar - igal oma maitse ja soovid! pealegi see ongi tema eesmärk arendaja sõnul - olla lihtsalt puhkuseparadiis)

4
0

Tänu, Nile Delta. Tuleb ikka oma kokk ja lennujuht kaasa võtta, olekski muidu teadmatusest maha jätnud :) Eks seekord selle paradiisi pärast lähemegi - päike, soe jms; ilma, et keegi pidevalt nööbi küljes ripuks ja midagi müüa tahaks või päriks, kust ma tulen. Jõukad me ei ole, seepärast neid "kustpareminisaaks" asju uuringi. Vanast harjumusest vaataks ka Hurgada korra ikka üle.

Tänu ka Kristiinale, oli see ikka El Daharis üks ilus ja suur kommipood -sinna tahaks ka jõuda.

1
0

Bussid El Gounast dahari ja vastupidi käivad iga 20 minuti tagant ja pilet maksab 5 kohalikku raha. Daharis on El Zahraa nimeline magusapood ja see on kõige suurema valikuga nende ketist, mis Hurghadas leida on. Reisid on vist parem ikka sealt kohapealt võtta,kuna kauguse tõttu on nii eesti, kui Hurghada kohalikel tänavafirmadel transfeer lisatasu eest, kuigi pole just kursis, mis nad seal maksavad. Päikest

1
0

Lisaksin veel, et El Gounas on linnaliinibussid 5 kohalikku, kolm erinevat liini ja linnataksod väikesed Tok Tokid, 5 kohalikku raha inimene ja viivad teid linna piires, kuhu soovite. Bussijaam asub kesklinnas Tamre Hennas. Kindlasti tasub ära käija Koptide kirikus kohapeal, sinna saab sisse peale 6 õhtul ja soovitan golfiväljakute keskel vaatetorni ka külastada, sealt avaneb pea poolele linnale fantastiline vaade. Veel on Marinas akvaarium suht teie hotelli ligidal. Päikest

1
0

Tänan, Merike. Olen Teiega koos kommipoes käinud, Hurghadas seigelnud ning ka lõunatanud :) Kas võib Teile ka kohapeal sms-da, äkki õnnestub ka seekord mõni trip teha.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased