Omal käel sõpradega Tenerifele

Tere!

Meil on plaanis minna järgmisel aastal märtsis 2017 ehk siis täpsemalt kuupäevaliselt lausa 20.03.2017 Tenerifele. Plaan on olla seal nädalakene. Kuna ma korraldan ja tegusten reisiplaneerimisega esmakordselt siis ma küsin abi siinsetest tublidelt seiklejatelt.
Nimelt tahaksime me sünnipäevapuhul ühe oma kaaslase Tenerifele viia sellel ajal. Mis oleks parim ja soojem sihtkoht Tenerifel?
Teisalt ei leia ma otselende Eestist Tenerifele. Kaalusin ka omalkäel piletite otsimist, kuid see tundub üpris aeganõudev, on kellegil sellekohapealt soovitusi jagada? Näiteks millisesse riiki ja sealt edasi tenerifele olete lennanud, mis on see parim hind mis olete saanud?

Meil on plaan rentida kambapeale - vähemalt 6 inimest, Villa. Milliseid kogemusi kellegil on, mida soovitate? Millised on hinnad?

Aitäh juba ette!

Meie käisime veebruaris Tenerifel Costa Adejes. Soovitatakse minna Las Americasse, Los Christianosesse, Costa Adeje jne need on kõik lõunas. Põhja kohta ikka on kuulda, et külmem kui lõunas. Aga eks need linnakesed on ka kärarikkamad. MIna samas läheks samasse kohta tagasi. Maksime Aurinko kõik hinnas reisi eest hullu raha aga oli ka hea ja mugav. Samas nüüd plaanime uuesti minna jaanuaris 2017, sest hinnad on siis soodsamad. Lähme Norwgianiga Helsingist otselennuga. Käiakse ka Riiast Ryanairiga läbi Londoni ja Barcelona vist. Meile tundub Helsingist mugavam. Esimest korda proovime ise omal käel, eks näis kuidas kujuneb:) Heameelega lendaks teistele Kanaari saartele aga sinna on vist keerukam saada. Plaanime praamiga neid külastada.

Seda, kustkaudu lennata, saad otsida erinevatest portaalidest.
www.azair.eu
www.momondo.ee

Paned alguseks Tallinn/Riia ja sihtkohaks soovitud lennujaama Kanaaridel. Määrad kuupäevad ja vaatad, mis variante pakutakse ning mis on hinnad. Momondo suunab su ka kohe ostma.
Arvestama pead ka erinevate pagasi ja muude lisanduvate teenustega.
Edu!

Meie käisime Ryanairiga läbi Londoni, Stansted'i Gran Canarial.
Sain koos majutusega Londonis odavamalt, kui otselennuga.

Tere,

Meie käisime läbi Stockholmi. Väga mugav. Otselend.
https://www.ryanair.com/ee/en/
18.03.2017 - 25.03.2017 - edasi-tagasi - 1638kr ehk umbes 180€/in(usun, et hiljem lähevad piletid odavamaks).

Tallinnast Stockholmi saab Tallinki kruiisi laevaga umbes 40€/4in. Tagasi samuti.

Stockholmi sadamast saab metrooga City Centrale terminali(30-45min) ja sealt transfeer bussiga lennujaama(90min).
Suure seltskonna puhul on ilmselt mõistlik võtta sadamast takso lennujaama.

Tererifel olime jaanuari kuus ja sel ajal oli seal väga mõnus.
Elasime lõunas, Costa del Silencio-s. Väga hea ja rahulik koht ööbimisesks, kuid iga päev oli seal kõva tuul. Väga hea ja mugav bussiühendus kõigi kuurortitega, mis asuvad lõunas.
Los Cristianos ja Las Americas vast parimad kohad saarel rannapuhkuseks.
Vulkaani ja saare põhja osaga tutvumiseks rentisime auto, nädal aega läks maksma umbes 150€.

Tere!
Parim võimalus on tõepoolest Norwegianiga Helsingist. Mis aga puudutab majutuse hankimist (olen sellega Tenerifel kokku puutunud ja asja uurinud), siis villade hinnad on päris krõbedad seal. Soodsamaid majutusi aga leidub seal tegutsevatel eestlastel, olen kasutanud nende teenust ja jäin igati rahule. Nende veebilehe leiate siit: http://www.tenerifesiesta.com
Neil parasjagu aga ka Facebookis kampaania käimas: https://www.facebook.com/TenerifeSiesta

Edu! Ja muidugi kena reisi!

Enda kogemus ütleb, et lihtsaim on Kanaaridele minna mõne Soome paketireisiga. Kõik toimib, tead, mida saad ning täiesti mõistliku hinnaga.

Ma olen mitu korda Tenerifel reisinud ja soovitan minna pealinna Santa Cruzi. Ilusad rannad lähedal (5km linnast ära) ja tuhad korda odavamad hotellid ja restoranid kui lõunas. Kuskil Americanosis võib olla soojem aga ma arvan et märtsis Santa Cruzis ka enam külm pole.

Helsingist otselennuga saarele. Kas paketireisiga või ainult lennud :)