Opodo.com

Tere!

Kas keegi on viimasel ajal opodo.com'i kaudu ostnud lennupileteid? Kas on ka probleeme olnud? Plaanis osta Helsingi-Dubai piletid kevadeks, aga kuna leht on minu jaoks täiesti tundmatu, siis uuriks, kas kellegil on kogemusi. (Leidsin ka 4 aastat vana teema, aga ootaks just viimaste aastate kogemusi).
Teine küsimus veel Supersaver.fi kohta, kas ma olen ainuke, kes ei suuda sealt inglisekeelset lehe varianti leida? Kas selle lehega on olnud häid/halbu kogemusi viimaste aastate jooksul? Päris nii ka ei julgeks pileteid osta, kui leht ainult soomekeeles, äkki mõni tähtis osa jääb arusaamatuks keele pärast.

mõlemad lehed usaldusväärsed. Isiklikult otsustaks kaarditasu põhjal, kummast osta.

Ennekõike vaata, kas sul on kaart, mis seal toimib. Sellistel Soome lehtedel töötavad üksikud mujal maailmas väljastatud kaardid. Jackpotiks peavad sobima nii pank, kaarditüüp kui sellel olev logo.

Tere!
Supersaveris keri lehe löppu, seal on lipud ja saad valida 6 keele vahel ja loomulikult on inglise keel kah, edu!

.....ja täpselt sama kehtib Opodo kohta.(vaata eelmist postitust)

...vabandan, töesti Supersaveris ei ole inglise keelt, ajasin lipud segi.

Supersaveris ei leidnud jaa. Opodo.fi ja opodo.com sama lennu hinnavahe tuli inimese kohta 10 euri. Otsustasime ikkagi ingliskeelse lehe ja kallima variandi kasuks, et asjadest ikka kindlalt õigesti arusaada. Ostsime Swedi krediitkaardiga ja kinnituse saime 15 minutit peale broneeringu tegemist. Praegu tundub, et kõik toimib. Aitäh vastuste eest.

Opodo.de oli kunagi parim sait Lufthansa lendude jaoks. Ma ei tea, kas neil oli mingi oma diil, aga LH piletid olid seal kümneid, kui mitte sadu eurosid odavamad kui mujal.
Nüüd nad on muidugi kõikvõimalike saitidega leivad ühte kappi pannud, a la e-dreams, prixdesvoyages jt ning hinnavahet enam pole otseselt märgata, aga kindlasti pean seda saiti usaldusväärseks, olles ise korduvalt kasutanud.

Opodo.de oligi nende esimene sait ja kunagi sai nende lehelt väga hea ülevaate soodukatest. Viimasel ajal pole enam jälginud. Nüüd on jah opodo, edreams ja travellink (eDreamsi Põhjamaade kaubamärk) kõik üks punt. Aga täheldada on, et edreams on just viimasel paaril nädalal momondos otsides varasemast oluliselt sagedamini kõige soodsam pakkuja. Varem oli see kaugelt juhuslikum.