Päev Kuala-Lumpuris

Kas kogenenumad reisisellid saaksid pisut kogemusi jagada? Kui Kuala-Lumpuris on lendude vahe u 7h, siis kas selle vahepealse ajaga jõuab ka linnas väikse tiiru teha ja midagi vaadata? Nii saabumine kui edasilend sama firmaga- Qatar Airways, saabumine u 14 ja väljalend 21.30 ja lennud KLIAst.

Kuna tegemist oleks esmakordse külastusega, siis kas kellelgi on soovitusi jagada, kas ja kuidas oleks otstarbekas seda vahepeatuse aega sisustada? Ainult lennujaamas just aega veeta ei sooviks :)

Aga kas on ka mõtteid selles osas, et mida selle aja jooksul seal linnas teha või näha jõuaks? Ja kuhu soovitaks kindlasti minna?

Rong sõidab KL Sentrali, sealt võiks õhumetrooga minna peatusesse Imbi - sealkandis ringi vaadata, see selline keskus. Ja kindlasti Klcc peatus kus on väägevad kaksiktornid ja ilus pargike. Muidugi võib ka ära käia teletornis, kui aega, see on ka väärt vaade.Ega rohkem ei jõuagi vist.

Tere.

Plaan siin Malaisia kaudu Austraalia sõita. Ja vaja 15 tundi Kuala Lumpuris passida lennujaamas.
KEEGI TEAB, KAS VÄLJA VÕIB SEAL KA LENNUJAAMAST MINNA NIIKAUAKS????
Pole kursis, kuidas asjad Aasias käivad. Euroopas pole probleeme olnud aga kuulsin siin lugusid lahkumismaksudest.
Palun abi:(

Võid välja minna küll, lihtsalt passikontrollist pead läbi minema, lahkumismaksu pole Malaisias, olen korduvalt seal käinud. Võta mingi odav hotell ja puhka välja end enne viimast lendu või käi linna peal ringi. Kui sa lendad odavlennu terminali (KLCC) kaudu Austraaliasse, siis seal ei ole 15 tundi mitte midagi teha.

Kas linnast oleks KLCC terminali lihsaim viis rongiga M terminali(KLIA) ja sealt bussiga KLCC'sse?

Oleneb kus peatud. Hiinalinnast Puduraya bussiterminali juurest, peatus Mydina kõrval, saab igal täistunnil bussiga KLCCsse.