Pagasi ostmine

Tere

Hetkel on müügis lennupiletid Cancuni 570 euroga Tallinnast, kuidas antud piletitel puudub äraantav pagas ning seda ei saa juurde osta ka piletide vormistamise ajal... Kas kellelgi on kogemusi, kuidas saaks võimalikult odavalt pagasi lennule osta või siis ainuke võimalus ongi lennujaamas? Mis on pagasi hinnaks?

Lennufirma teadmine oleks nõua andjatele kindlasti abiks...

Kui on ainult Finnair saab kindlasti lisada ka ostmise ajal (kui ostad Finnairi lehelt). Kui mitte saab lisada kodulehel, probleeme võib olla ainult kui kõik lennud ei ole Finnairi enda poolt opereeritavad. 

Samas, milleks küll äraantav pagas Cancuni? Käsipagasist antud kliimas rohkem kui küll. Soovitan kaaluda :)

Finnairi lehelt piletit ostes valid light pileti asemel standardi.

Tere

Heh, sain hakkama läbi Américan Airlines kodulehele leidsin, kust on võimalik lisada pagasit :) kas keegi oskab muidu veel nõu anda seoses piletite hindadega. Nimelt hetkel tuleks ühe pileti hinnaks (Tallinn -Cancun - Tallinn) u 680 EUR. Kas tegemist on väga kallite piletitega ning on lootust enne märtsi, et Mehhikosse tuleksid mingid odavlennupiletid?:)

680€ on täiesti tavaline hind, odav oleks 400-500€, Tui viimase hetke pakkumisi olen näinud ka 300€-ga, kõik sõltub, paljukesi minna, kui konkreetsed sõidupäevad on jne jne, kahekeisi ei oma +-200€ lõppkuludes olulist tähtsust, karjakeisi oleks erinevus juba neljakohaline, samas siis üldjuhul viimase hetke pakkumised ei aita, ainult mõned kohad. Kui just kindlasti Cancuni vaja minna ja sellel ajal, võtaksin ära. Omal ajal sai Helsinkist käidud 295€-ga.