Pakettreisid Egiptus

Tere, tahaks minna Egiptusesse aprillis koolivaheajal. Kas on mõistlik reis broneerida varem või on mõistlik minna välja riski peale ja otsida aprillis viimase hetke pakkumisi? Kas siis on lootust leida paremat reisi oluliselt soodsama hinnaga? Mida soovitate Hurghada või Sharm El Sheik? Milliseid hotelle soovitate? Kus hinnaklass on mõistlik (1000€nägu jääks kalliks)? Ja milliseid võiks vältida kui ei taha tõeliselt halba kogemust saada? Milliseid reisikorraldajaid soovitate, kellel neist oleks kohapeal ka vajadusel eestikeelt kõnelev inimene?

Pole selliste reisidega küll eriti kursis, aga loogika ütleb, et koolivaheajaks algusega Eestist selliseid pakette mingi erilise soodukaga ei tohiks saada. Paar nädalat enne või pärast koolivaheaega vast tõesti, aga nädalase koolivaheaja jaoks pole mõtet midagi odavalt müüa.

5
0

kui suur tahtmine minna siis tuleks alustada otsimistega :(

kui soov säästa siis tuleks vaadata algusega Riiast .

suur oht et koolivaheajaks on kõik müüdud

3
0

Küsimusele kas Hurghada või Sharm saad ise vastuse kui mõtled mida reisilt ootad. Kas rannas lebotada ja meres snorkeldada ja koralle ning värvilisi kalu vaadelda või tahad kindlasti püramiidid ja Luxori ära vaadata. Jah Sharmist saab ka soovi korral nendesse, kuid see eeldab edasi tagasi juba pikka mitmepäevast bussisõitu või lisaks ostetavaid riigisiseseid lennupileteid. Mis muudavad asja kalliks ning raiskavad niigi lühikese puhkusepäevi.

0
0

Sa ikka tead, et aprilli lõpus on seal kuuma üle 30kraadi ja peanaha võib isegi juuste all ära kõrvetada? Ma isegi nüüd veebruari koolivahejal jälgin kullipilguga laste nahka päikesepõletuste vältimiseks - aprillis läheksin neid kreemiga pidevalt mäkerdades hulluks... :)

0
9

Kas tõesti on raske võtta suvaline reisibüroo ja panna sisse Egiptus. Saad ju ka summadega laveerida. Näiteks Novatours Sharmen Shake , kõik hinnas annab 9 hotelli kus hind alla 1000.-EUR.

Mis puutub toa mugavusi, siis see sõltub juba seal olles ja kuidas sealsed töötajad sind vaatavad. Võid saada kohe rahuldava toa, aga võid saada täitsa mülka. Siis teed natuke häält, nutuse näo, annad pakivedajale 3 dollarit ja ta viib sind täiuslikku tuppa.

3
5

3 dollariga pole seal enam midagi teha. Vastuvõtus pange 100 eurone letile.

4
4

Facebookis on Egiptuse kohta käiv grupp ja seal leiate aastate jagu soovitusi hotellide, linnade, tegevuste, reisikorraldajate ja kõige muu osas. Mis puudutab hindasid, siis ei ole märganud, et koolivaheaja hinnad vaheaja lähenedes alla lastaks ... pigem soovitaks varem osta ja näiteks kasutada mõnd kampaaniapakkumist vms :)

2
1

Minu väsimatu refrään on alati: osta pakettreise Riiast( sest nende koolivahejad ei kattu tihti meie omadega). Nüüdse meie veebruari koolivaheja superhotellihind on näiteks Tallinnast 800.- kallim...

1
0

To Emand

Nii see on, ja teine refrään on minge suvalise ajal 1 nädal 5 päeva ei tee ilma

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased