Palawanilt Cebusse lend, kas jõuab

Tere tripikad, oleks veidi nõu tarvis.


Minemas Märtsi teises pooles Cathay Pacificuga Filipiinidele HEL-CEB-HEL. Kohapeal ise siselennuga Palawanile, sellega seoses küsimus.
Tagasilend CEB(T2)-HEL 01.04 kell 12:10, 
tahaks väga osta Cebu Pacificu piletit 01.04 PPS 09:15 -> 10:25 CEB(T1). 
Kas liiga riskantne või piisav aeg, et jõuda kojulennule, oletame, et ise jõuaks ilusti aga pagasiga mingi jama, kas saadetakse järgi? Teine hea variant oleks Philippines Airline'iga eelneval öhtul aga see kuramuse lehekülg neil ei tööta :/.

PS. Olemas ka Swedi gold krediitkaardi reisikindlustus.

Ette tänades
Oliver

Mina ei ostaks, risk liiga suur.

Kuna tegu on hommikuse lennuga, siis suhteliselt kindlalt on see graafikus. ( muidugi kunagi ei sa ilma ette näha ) Aga kui reisikindlustus olemas, siis võtaks mina igaljuhul selle riski:) Riskid lisavadki põnevust reisimisse

Cebu on kurikuulus hilineja, kohapealne vihatuim lennufirma (hellitusnimi ja hashtag CebuFUCK lennuplaanide massilise peessekeerajana).
Igal juhul risk on liiga suur, eriti nende puhul.

Tänud vastuste eest, sain siiski eelneva öhtu Philippines Airline'i pileti kuidagi ostetud, ilmselt aitas kaasa adblockeri välja lülitamine.  Vahet väga pole kas olla see viimane öö cebus või puerto princessas ja saab rahulikult võtta.Õigesti tegid, meil oli Jaanuaris Cebu-ga 2 siselendu, ning nad suutsid mõlemal korral ikka hilineda. 

Kui meie Filipiinidel käisime, kasutasime 5 siselendu Cebu Pacificuga  ja ainult üks jäi kaks tundi hiljaks. Kuna hommikune lend oli väga varajane, tulime eelmisel õhtul Cebule. Broneerisime hotelli otse lennujaama vastas. Väga mugav. Ei ole mingit transporti vaja.      http://www.waterfronthotels.com.ph/mactan

Mul on Cebuga seni kolm lendu ja kolm hilinemist (ei midagi hullu küll, 1-2 tundi siselennud ja 3 tundi kuskile mujale Aasiasse).
Aga Philippines on kahtlemata usaldusväärsem.

Seal ei ole asi väga usaldusväärsuses vaid selles ,et Philippines on riiklik lennufirma ja saab alati lennujaamades eelis järjekorrad ja teeninduse välja lendudeks ja saabumisteks ja Cebu Pacificut pisut kiusatakse