Palju raha Indiasse kaasa?

Ei oska üldse arvestada, kui palju peaks raha kaasa võtma. Indias olen nädal aega, ööbimine ja hommiku-lõunasöögid on makstud.

Palju peaks kaasa võtma raha, et saaks osta koju kaasa meeneid ja äkki ka mõned riidehilbud, samuti peaks ka kohapealsele transpordile mingi summa kulutama.

Surfasin siin tripis ühte ja teistpidi ringi, aga ei leidnud sellist infot, mis oleks mind aidanud :).

Kus täpsemalt sa Indias oma nädala veedad?? Goas?

Kui Indias rahast puudust tuleb, siis rahaautomaadid on olemas igal pool. Makseterminali olemasolu korral poes saab maksta nii deebet- kui ka krediitkaardiga. Niisama kuludeks koos kohaliku transpordiga arvesta siis vast 500 kr/päev.

No kui sa nädalaks 300$ kaasa võtad, siis oled küll kõhu täis söönd, viskit kõvasti joonud, kohaliku taksoga pikki maid sõitnud ja mõttetut trini träni kokku ostnud.

Peab ikka päris nõudlik olema, et niipalju raha kulutada Indias naq eelpool mainitud. Odavaima öömaja saab 25 krooniga ja tänaval minimaalselt söönuks 5 krooniga. Mina kulutasin keskmiselt 70.- päevas...

Paljude inimeste eesmärk pole see, et saada hakkama kõige odavamalt. Näiteks minu hotelli valikud olid hinnaklassis 600-1000 RS (162-270 kr), sul jällegi toodud näite juures 260 RS (70 kr). Linnades päeva transpordile (rikša või auto terveks päevaks) kulus 500-700 RS (135-189 kr) jne.

ma ka ei saa aru, miks võtta nii palju kaasa kui hakkama saab ka vähemaga..india ju supppeeer ooodaaaav..hehe :))

Deebet- ja krediitkaardid toimivad suurepäraselt, seepärast suurt rulli pole mõtet kaasa vedada

Tõepoolest kui ei pea vajalikuks otsida kõige odavamat võttes esimese ettejuhtuva tuleb arvestada öömaja 500-1000 ruupiat - öömaja , sõit 600 ruupiat päev taksoga, restodes süües söögikord 100-150 ruupiat. Nii et 3000.- krooni on keskmine kulutamise aste aga see on ka maksimum, mida sealt siis ikka nii tuua on.

Ei ole midagi, et ATM'id ja makseterminalid töötavad suurepäraselt. Alati ei saa nende peale loota. Ise kogesin Jaipuris erinevate ATM'ide vahel jooksmist, kuna kaartimakse hotellist lahkudes ei toiminud ja ATM'id raha ei tahtnud anda. Lõpuks Thomas Cook'ist sai raha kätte. Alati tasub hoida mingit sularaha kogust sellisteks eriolukordadeks.