Palume Sul osaleda Tartu Ülikooli tudengite poolt koostatud uuringus.

Hea reisisõber,

palume Sul osaleda Tartu Ülikooli tudengite turundusklubi poolt koostatud uuringus, mille eesmärk on välja selgitada inimeste reisieelistused.

Küsimustik on anonüümne ja sellele vastamine võtab aega 5-7 minutit. Küsimuste tulemusi kasutatakse sihtotstarbeliselt andmaks reisikorraldajatele infot läbimõeldumate ja konkreetsetest soovidest lähtuvate reisipakettide koostamisel.

Mida rohkem kogume tagasisidet, seda selgema ülevaate saame soovidest ning seda paremat teenust suudavad reisikorraldajad edaspidiselt Teile pakkuda.

Küsimustiku link: https://docs.google.com/forms/d/1mS4Tog0xsUMu-MOkFNWiN8LOh70D5_wX6Nh03jHUMck/viewform

Kõikide vastajate vahel loositakse välja kolm Kaubamaja kinkekaarti väärtuses 20 eur. Võitja teeme teatavaks 20. mail 2013.

Loosimises osalemiseks jäta kindlasti enda e-maili aadress küsimustiku lõppu!

Jaga uudist ka oma sõpradega, sest iga vastus on oluline! :)

Hobidega seotud reis, kui reisimine ise on hobi, siis see on tautoloogia. Ja kui järgi mõelda, siis isegi mitte hobi, vaid ilma mingi eesmärgita eluviis, nii et esimese küsimusega läheb juba küsitlus metsa ära.

@ MKM

Seal oli teisi vastusevariante ka :D Ja kas Sa teadsid, et Sinu kriitilist arvamust selliste küsitluste puhul siin, karadavad tudengid kõige rohkem? :D

@Sultanja Raske õppustel, kerge lahingus s.t kursa- ja diplomitööde kaitsmisel. Lihtsalt küsitlusi genereerida pole mingit mõtet. Nendest uuringutest peaks ikka midagi uut ja huvitavat selguma ka. Kui oleks pealkiri "Pidevalt reisifirmade teenuseid kasutavate isikute turundusküsitlus", siis ma ei kobiseks.

@ MkM

Õppustelt Sa oled läbi saanud, niiet jäta palun see lahing iseenda teemaks. Tervitusi kõigile snaiperitele ;)

Ja mida kuradi uut ja huvitavat peaks sinu arvates selguma sellest küsitlusest Sinu tarvis, et Sa ägad ja oigad siin?

Palun vabandust ka pöördumise pärast :P

Näituseks mis reisiteenuseid inimesed sooviksid tarbida, mida reisibürood praegu eriti ei paku, või millise kvaliteetse reisiteenuse eest oleksid inimesed valmis tunduvalt rohkem oma rahakukrut kergendama. Või millisesse (uude) sihtkohta on inimestel tuntav huvi pakett/individuaal reise osta. Või millisesse sihtkohta sooviksid soodsa lennupileti hinna korral lennata.

Sa oled väga hea juhendaja. Eks igaüks vaatab teemat iseenda mätta otsast :P

Täitsin ära.

Mind nüüd siiralt huvitab, MILLIST "läbimõeldumate ja konkreetsetest soovidest lähtuvate reisipakettide" koostamiseks kasulikku infot reisikorraldajatele selle küsimustiku alusel saab.

Et kudumishobiga kliendid EI käi hobiga seotud reisidel, sest.. ee... nad ei oskagi öelda, miks? Et vaesed kliendid ei käi samuti hobidega seotud reisidel, sest nad ei käi üldse reisidel, sest nad on, noh, vaesed? Või mis?

Emaili kasutamise tingimused võiks ka määratletud olla (stiilis "ei edastata kolmandatele osapooltele jne...")

Kui praegused reisikorraldajad teeksid rahalugemise asemel tööd ning analüüsiksid oma klientide soove, teeksid õigeid järeldusi tekkinud negatiivsest tagasisidest,siis poleks kindlasti vaja nii totraid küsimustikke korraldada.

Ah,et uute niššide otsimiseks.Noh,muidugi,äkki selgubki ,et meil on hädasti vaja hakata korraldama näit. odavaid hambaravi-reisipakette,rasvaimureise jms.

Tutkaonu, esmapostitaja puhul on tegemist noore inimesega :)

Mina, vana seniil, toppisin selle küsimustiku siia, kuna tahtsin Teda lihtsalt aidata :P

Mina täitsin ära, ikka tuleb noori aidata. Muidu juhtub selliste üliõpilaste küsitlustega nii, nagu tavaliselt - istuvad kohvikus ja täidavad vastastikku küsitlusi. Ja siis tulemused on ka just vastavad.

Tavaliselt selline küsitlus bakataseme töös on vaid toetava iseloomuga ning üks kasutatavatest meetoditest. Mingit maailmarevolutsioonilist uudist neist välja ei tule. Bakatöö eesmärk see polegi, vaid on õpetada üliõpilast kasutama erinevaid uurimismetoodikaid, kirjandust, toetama omi väiteid jms.

Kui mõnel ettevõtjal on soov tõsisemat uuringut või analüüsi saada, tasub ühendust võtta mõne kõrgkooli magistrandi või vastava õppetooliga. Olles ise ka juhendaja (või nõuandev ekspert), saate osaleda teema püstituses just nii, et ka ise kasu saaksite.

Seniks edu kõigile, kes oma reisimise-alaseid küsimustikke siia postitavad. Mina ikka vastan.