Palun abi Kopenhaageni, Brüsseli, Chicago lennuväljad. KIIRE!

Tere! Olen minemas esimest korda Ameerikasse. Kuna pole suurematel lennuväljadel käinud, siis ei oska ka avestada ajaga, mis kulub jõudmaks uue lennu peale. Seega, kas mõni kes viibinud järmistel lennuväljadel, võiks anda natuke infot lennujaamade kohta.
Ise sõidan:
Tallinnast-Kopenhaagenisse(CPH) Estonian Airiga (seal on mul 55 min aega et jõuda järgmisele lennule), Kopenhaagen-Brüssel, Belgia(BRU) sas(siis on aega 1h15 min et jõuda järgmisele lennule).
Brüssel-Chicago o Hare(ORD) American Airlines(seal on aega 3h 20 min)et jõuda järgmisele lennule Nashville.
Seega palun teadjamatel rääkida lennujaamadest ja kas sellise ajaga jõuab üldse järgmisele lennule joosta.
NB! Brüsselis tuleb mul kotid välja võtta ja uuesti sisse anda.
Kas igas lennujaamas tuleb läbida passikontroll?
Kui lähen kas siis lennukisse võin lisaks käsipagasile kaasa võtta ka arvuti ja käekoti. Või on tingivalt vajalik et need oleks pakitud käsipagasi sisse?
Mõtlen just seetõttu kuna mu arvuti üpris raskevõitu ja siis ei saakski midagi muud kaasa võtta. Ei julge lennuki alla ka saata -äkki läheb kaduma. Või võib sellest probleeme tulla kui üritan neid viia lennukisse.
Käisin kunagi Lufthansaga Saksamaal siis probleemi ei olnud ja keegi midagi küsima ka ei hakanud.
.
.
.
Trip.ee rõhutab, et kohanimed algavad suure algustähega ja lausete vahel on tühikud!

Nimetatud Euroopa Liidu riikde piiridel passikontrolli enam pole. Passikontroll on EL-st väljumisel USA-sse.

Esimesed 2 lennuvälja ei ole midagi keerulist. Kui lend ei hiline, jõuad vabalt.
Kopenhaagen ei ole nii suur lennuväli, seal peaks olema värav samas lähedal, kus väljud lennukist.
Brüsselis jõuad "Schengeni" ehk A terminali. Ameerika lennud lähevad terminalist B. Terminalist A läheb maaaluse koridor, kus on liikuvad teed ja trepid. Ma ei anna pead, kas pead hoidma väljapääsu poole või on kuskil otsetee enne väljumist, aga sihtpunktiks olgu Sul terminal A. Aega võtab sinna jõudmine 10-15 minutit. Arvesta aega ka turvalisuse kontrolliks.
http://www.brusselsairport.be/en/airportinfo/at-the-airport/brussels-airport-map
Käsipagasit tohib olla tavaliselt 1 ja lisaks lennuvälja poest ostetud kaubad. Loe lennufirmade reeglitest. Chicago lennuvälja kohta ei tea.

Kui Brüsselis pead uue check-in tegema, siis küll riskantne, kas 1t 15min jõuab.

Kui Brüsselist edasi on lend eraldi teise pileti peal ja pead uue check-ini tegema, siis on üsna kiire värk jah. Kaua AA check-in enne lendu üldse avatud on?

Aitäh kõigile kes vaevusid vastama!
Olen nüüd Ameerikas!
Ja inimestele kes plaanivad sarnase lennuplaaniga lennata ütlen et kui brüsselis on nii vähe aega et AMERICAN AIRLINES i lennukile jõuda siis ärge piletit ostke kuna pole teada kas jõuate lennukile.Ise jõudsin check in ini alles siis kui see oli juba suletud aga tänu abivalmitele American Airlinesi töötajale infoletis sain siiski lennukile.(kuna sas i ja american airlinesi vahel pole lepingut siis tuleb pagas välja võtta ja uuesti registreerida-nagu arvata on oli minu pagas üks viimastest mis tuli...)Kuna tegu oli jätkuva lennuga ja abivalmi infoleti inimesega siis tuli sellest minu parim reis.soovitan kõigile american airlinesi lende....