Palun soovitusi Frankfurti lendamiseks 8-12 jaanuaril 2013.

Küsimus juba ka pealkirjas olemas: Nimelt oleks vaja lennata Frankfurti 8, 9 või 10 jaanuaril 2012 ja tagasi umbes 12 jaanuaril (pluss miinus 1 päev). Pileteid oleks vaja edasi-tagasi kahele inimesele võimalikult soodsalt. Kuna see reis tuli nii äkki, siis palungi targemate abi. Tavaliselt olen lennanud Ryanairiga ja kõik super, aga praeguseks on nii Tallinnast kui ka Riiast nendel kuupäevadel kõik piletid välja müüdud. Oleme nõus täiesti vabalt igasuguste ümberistumistega- mida odavam, seda parem. Kaalusin ka juba auto varianti, aga tundub, et see läheb ka suhteliselt kalliks ja on väga, väga väsitav.
Äkki keegi on minust tublim surfaja ja saab mind aidata. Muidu ei küsiks sellist abi ja pusiks ise, aga kahjuks aeg ei anna armu...

Kui Helsingisse saate kuidagi muud moodi odavamalt, siis Finnair viib veel ca 300 € (ühele) eest edasi-tagasi. Odavama pileti jaoks veidi hilja.

Kui võtate auto ja sõidate Tamperesse, saate Ryanairiga edasi tagasi 150 € (ühele) eest, aga peate 11ndal tagasi tulema. Siis jälle autoga Tallinna, ei ole pikk ots. Laevapiletile peate muidugi auto ka möllima.
Frankfurt-Hahn on muidugi paras bussisõit linnast kaugel.

Tänud...olen ka ise vaadanud, otsinud, aga paraku ei leidnud midagi. Nii et alustame homme Pärnust autoga sõitu Frankfurti :)

Ei ole see asi nii hull :)
Mis hind sulle sobiks?
Soodsaima leidsin 256 eurot inimese kohta, minek Tallinnast, kuid tagasi Riiga (pärnaka jaoks väga vahet vist ei ole :) Vedaja Finnair, aga broneeri expedia.com või orbitz.com või opodo.de lehel. Panen siia lendude numbrid, esimene variant on 10-12 jaanuar;

1 10 AY 2112 TLL 8:25AM HEL 8:55AM 0h 30m ATR 42/72 Economy (S)
Layover in HEL 8h 0m
AY 825 HEL 4:55PM FRA 6:35PM 2h 40m Airbus A319 Economy (S)
1 12 AY 2826 FRA 7:25PM HEL 10:55PM 2h 30m Embraer RJ-190 Economy (Q)
Layover in HEL 10h 40m
AY 2127 HEL 9:35AM RIX 10:45AM 1h 10m ATR 42/72 Economy (Q)
€ 256.00

Tallinnast Tallinnasse sain kõige soodsama 9-12 jaanuar, 275,-
1 9 AY 2112 TLL 8:25AM HEL 8:55AM 0h 30m ATR 42/72 Economy (S)Economy (V)
Layover in HEL 8h 0m
AY 825 HEL 4:55PM FRA 6:35PM 2h 40m Airbus A319 Economy (S)Economy (V)
1 12 AY 2826 FRA 7:25PM HEL 10:55PM 2h 30m Embraer RJ-190 Economy (Q)Economy (Q)
Layover in HEL 0h 50m
AY 2117 HEL 11:45PM TLL 12:20AM 0h 35m ATR 72 Economy (Q)Economy (Q)
€ 275.00

Aga neid 275-290 eurose hinnaga lende on veel maa ja ilm eri kuupäevadel. Ma kardan, et autoga ei tule eriti odavam; iseasi muidugi, kui plaanite kohapeal autot kasutada, sest lend+autorent koha peal tuleb kindlasti veidi kallim kui Eestist autoga minna.

Pakun, et bensuhind Pärnu-Frankfurt-Pärnu on umbes 400€. Olete ikka teadlikud, et naelrehvidega ei tohi Euroopasse sõita?

...pluss tasuline kiirtee Varssavist Saksamaa piirile.

Tänud kõikide vastuste eest...naelrahvidest oleme teadlikud- umbes korra või paar käin ühe kuu jooksul Poolas autoga :)
Ja leidsin endale ka päris hea variandi Frankfurti minekuks:
Pärnust bussiga Varssavisse, sealt edasi lennukiga Frankfurti ja tagasi täpselt sama teed pidi. Kokku läheb see maksma ühele
180.- €. Ma küll ennem ei ole bussiga Varsavisse sõitnud, aga ehk kannatab ära- võtan 2 raamatut kaasa. Tänan kõiki lahkeid abistajaid!

Kui nüüd kellelgi peaks olema ööbimise kohta head nõu, siis oleksin väga huvitatud. Kuupäevadel 9-12 jaanuar 2012.