Palun soovitusi majutuseks Hawail ( Big Island ja Maui)

Jaanuaris on sõit ja sooviks 2 perega minna. Kaasas ka lapsed. Kas keegi oskab soovitada midagi oma kogemusest, head soodsat majutust?

Kui ei pea olema tingimata hotell, siis soovitan kasutada portaale VRBO või Airbnb.
Kohapeal on elamispinna otsimine on üpris keeruline.

Kui 2 perega tulla siia kuuks ajaks, oleks kõige parem ikkagi üürida piisavalt suur maja. Seejuures nii, et üürimise hetkel mainiks siiskivaid ühte perekonda. Võimalusel tuleks kaubelda security deposiidiga (tihti otsivad majaomanikud põhjuseid, et seda hiljem mitte tagastada). Ka autodega on tricky. Kui küsimusi, saatke privaatsõnum.

Airbnb.com-ist peaks kindlasti midagi mõistliku leidma kuuks ajaks. Kindlasti lugege reviewd enne korralikult läbi kui ära bookite.

Kui Airbnb-st ei leia, siis võib ka siit HotelsCombined lehelt otsida mõne hotelli endale: https://goo.gl/kAF3Yu

Head reisi! :)

Mauil, kui ei taha just pealinna lähedal peatuda, soovitaks Kihei - Wailea piirkonda. Seal väheke rahulikumad rannad (lainete osas) ja üldse pikk liivane rannajoon.
Big islandil kas Kona või Hilo. Kohalikud kiidavad Hilot, endale meeldis Kona rohkem. Elukoha Konas võiks vaadata Alii Drivele võimalikult lähedale (kui peamine huvi on rannas käia). Konkreetset majutust ei hakka soovitama, aga nagu eelnevates kommentaarides kirjas siis vaadake VRBO-st, bookingust, airbnb-st. Väga hoolega tuleb jälgida igasugu pisikest kirja ja lisanduvaid lisamakse. Samuti kas ja kui palju maksab parkimine. Väga lihtsalt võib juhtuda, et maksate poole juurde sellele, mis bookingus või VRBO-s esmapilgul hinnana kirjas.

Sorry.... ma ei vaadanud postituse aastat :)