Palun soovitusi rannapuhkuseks Kuala Lumpuri lähedal

Tahaks ilma suuremate sekeldusteta saada kahe nädalaga nii rannapuhkust kui ka lõpus paar päeva Kuala Lumpurit imetleda. Langkawi jääb liiga kaugele ja Tioman pole oktoobris kõige parem paik puhkamiseks. Varasemates kommentaarides annab keegi vihje, et Kuala Lumpuri läheduses on rannas vesi sogane. Äkki keegi teab rohkemat rääkida? Sihin praegu ühte hotelli Melaka lähedal ja kolme Port Dicksonis. Kas sealsed rannad on väga pahad? Kas Malaisia siselendudel on ka mingi pagasipiirang nagu US-s, et iga äraantava koti eest tuleb mingi summa välja käia? Küsin seda, et juhul kui peaksin ikka mõnele saarele lendama.

Sõida bussiga Penangile, läheb umbes 200 eeku luksbuss, 4 tundi sõitu KL-ist ja naudi loodust, merd, aasia kööki.

Mis su eelarve hotelliöö kohta on? Ujud anyway pigem hotellibasseinis, mitte ei käi soolases meres iga päev.

Tunnistan, et tahaks mahtuda hotellieelarvega kuskile 250-300 MYR sisse. Loomulikult oleks ülimalt rõõmus kui saab odavamalt, sest tundub, et sel perioodil võib see õnnestuda. Randa otsin pigem selle pärast, et need pildid palmist, lõputust liivarannast ja selgest veest on nii ahvatlevad. Teisalt olen mõnulenud 2 nädalat Sri Lankas ja kuigi hotell oli 4 tärni ja bassein piisavalt suur ja mõnus, ronisin oma lamamistooliga ikka randa hotelli väravatest välja ja kannatsin ära ka kohalike kaupmeeste pideva pinina - lihtsalt nii võimas on olla otse rannas. Vesi seal tõsi küll nii selge ei olnud, aga kas Penangi kandis ei ole seda muret? Iseenesest tahaks normaalset hotelli, ei sooviks mingeid olmeprobleeme lahata ja hommikusöök peaks olema piisava valikuvõimalusega. Tore kui oleks ka spa-keskus. Sri-Lankas oli see supper!

Kas Penangi saab saab otse Kuala Lumpuri lennujaamast või tuleb seda luksbussi otsida mujalt? Soovitused hotellide osas?

Penangil vesi midagi sarnast Sri Lanka omaga, lained küll palju väiksemad. Asiaadid eriti basseinis ei käi ja meie olime basseinis tavaliselt oma pundiga Hotell oli meil Tanjung Bungah, saime selle mingi 250 eeku toa eest, vastab sellisele 3* hotellile. Meil läks kõik sujuvalt, ei olnud mingeid probleeme. Kl-is võtsime tõsised 5* hotellid(650 eeku tuba)basseinid katusel jne. Lennujaamast KL-i kasutasime taksot, kuna olime 4-kesi ja peab ka kauplema kõvasti(u 200 eeku tuli 1 ots) Bussid lähevad kesklinnast, ei tasu osta pileteid käest, ikka kassast ja võtta expressbuss(2 korrust, istmed käivad magamisasendisse, tv, söök-jook hinnas) Kui huvi võin aidata, pean veidi meelde tuletama.

Priben, valgusta meid ka, milliseid tõsiseid 5-tärni hotelle seal 650 EEK = alla 200 MYR eest saab? Malaisia on odav koht küll, aga luksushotellid on seal siiski kallimad.

1,5 a tagasi oli näiteks Grand Millenium,muidugi oli see sooduspakkumisega ette bronnitud u 1-1,5 kuud ja 3ööks Teine oli mingi Golden Horses või midagi sinnapoole ,täpselt ei mäleta Ja see hotell tuli ka mingi 700 juurde tuba Kui täpselt mäletan siis sai bronnitud üks läbi bookinghouse ja teine orbitz.com kaudu

Käisime aasta tagasi. Maandusime KL-s ja sealt kohe edasi AirAsia siselennuga Langkawile. Kiire, mugav ja odav. Kui õigesti mäletan siis lennuaeg alla tunni ja pilet a´ 500 krooni.

Loomulikult olen väga tänulik kui keegi oma kogemusi vahendab. Momendil ostetud pilet KL ja tagasi, aga hotell ikka lahtine. Väga šeff on Pangori piirkonnas (jahin nüüd seda kanti) Swiss-Garden Golf Resort & Spa Damai Laut, aga hind tiba kallis (eeldused Malaisiast kui odavamast maast on veel suured)- momendil odavam pakkumine algab 84 $ öö. Kas keegi on kasutanud broneerimisportaali www.agoda.com? Kui usaldusväärne see on, et krediitkaardiga seal maksta? Olen seni eelistanud travelocity.com, aga agoda tundub soodsam. Bussi kohta selgus, et Transnational Coach Services liigub kesklinnast küll Lumuti poole (nii 4-5 h sõitu) ja pilet on kuskil 25 RYM. See vist ei ole see luksbuss? Iseenesest jõuaksin Lumutisse üsna hilja, umbes 22.-23.00 vahel ja seal tpeaks veel edasi taksoga 30 km Swissi minema (kui ma ikka selle valin). Kui usaldusväärne see taksojuhtide punt on? Sri Lankas ja Tais mul probleeme polnud, kauplesin hinna selgeks ja ok. Lennujaamast bussijaama (Puduraya) Google Transiti järgi on kuskil 5 km ehk siis 8 min sõitu. Kas see tõesti maksab 200.- krooni?

Taksojuhte on 3 rahvust:malaid ja hindud on ok aga hiinlastest mina küll hoiduksin! Lennujaam on linnast kuskil 70 km eemal ja ka Puduraya bussijaama on umbes sama maa või pigem 10km rohkem

Agoda näitab alguses head hinda jah, kuid maksma hakates on see kõvasti kasvanud. Parem on kasutada www.booking.com taolisi saite, kus lõpphind ongi see, mis otsingutulemustes vastu vaatab.

af, oota mis moodi on kasvanud? ´Ma ostsin eelmine aasta Balil korduvalt ja kõik oli väga ok. Maksud tulevad priclines jne ka juurde, sellega peab arvestama lihtsalt.

Mulle on selline mulje üldiselt jäänud. Pealegi on Agodal veel mingi boonussüsteem. Tasuta lõunaid ei ole teatavasti olemas. Tahtsin just veebruariks ühte Bangkoki hotelli broneerida. Agoda hind tuli samas hotellis samaks päevaks 20 % kallim võrreldes Hoteltravel.com hinnaga.

Plaan minna Penangi kultuurikogemuse eesmärgil. Aga pärast võiks paar päeva ka ujuda/päevitada. Soovitage, kus asub Penangil/Penangi lähedal ilus-puhas rand, kus paar päeva rannapuhkust veeta?

Meie elasime Penangil sellises kodumajutuses: http://www.hostelbookers.com/hostels/malaysia/penang/53020/ ja seal oli täitsa normaalne rand jalutuskäigu kaugusel. Kuna teisi Penangi randu ei tea, siis võrdlusmomenti ei ole. Kodumajutus aga oli väga super - hästi tore ja sõbralik pere ja mõnus koht.

Mina soovitaksin minna langkawile, kuhu saab Penangilt ilusti ja münusalt laevaga. Rannad on Langkawil väga kaunid, loodus ilus ja saar ise väga mõnus just rannapuhkuseks.

Noh, ma olen käinud nii Langkawil kui ka Penangil - ja mulle meeldis Penang rohkem, aga eks see oleneb ka mida tahta.