Paris Pass

Kas kellelgi on kogemusi Paris Pass muuseumi+transpordikaardi kasutamisega ja kas olete pakutavaga rahule jäänud? Ise olen varem kasutanud London Pass'i ja julgen kindlasti soovitada.

Suht mõttetu kaart. Eelista pigem Paris Museum Pass'i - maksab 45 EUR neljaks päevaks (Paris Pass - 119 EUR / 4 päeva). Kuna metrooliiklus on Pariisis hästi korraldatud, siis ei kulu transpordi peale kindlasti nelja päevaga 74 EURi.

0
0

Transpordiks kasutasin Carte Oranget: 1-5 tsooni pilet nädalaks oli ~15 eurot. Selle kaardi ostmiseks peab olema dokumendifoto kaasas. Muuseumides käisin ühekordsete piletitega (7,5-10 eurot). Võrreldes Londoni hindadega on need vist üsna odavad.

0
0

Vabandust, vist ikka ainult 1 tsooni pilet oli 15 eurot. See pidi olema kõige odavam transpordi pilet Pariisis. Turistidele reklaamitakse kõige kallimat.

0
0

Aga kust saab adekvaatset infot Museum Passide kohta? Sealt kust vaatasin (www.museums-in-paris.com) on nelja päeva passi hinnaks märgitud 58 eurot. Kas vaatan valest kohast valet asja või on hoopis hinnad vahepeal tõusnud?

0
0

Kui Pariisi paariks päevaks minna ja kesklinnas elada, siis on see Visite küll liiga kallis ja mõttetu. Pigem võtta 2-päeva pilet hop-onn-hop-off bussile, see tiirutab igal pool ja katab peaaegu kõik huviväärsed paigad. Samas on Pariis nii kompaktne, et väga paljud paigad on jalakäigu raadiuses (kui hotell on Cite-saare läheduses).

Muuseumitest - need on seal suured, üle 1 päevas küll vaadata ei jõua... Lisaks nt Carnavalet (Pariisi ajalugu, portreed, tubade rekonstruktsioonid) on väga huvitav, väga suur ja täiesti tasuta.

0
0

Tere! Kas keegi Paris Museumi Passiga Pariisis ringi käinutest oskab öelda, kas selle kaardi omamine võimaldab muuseumisse ilma järjekorrata saada nagu on Paris Visite puhul?

0
0

Jah. Suuremates muuseumites on eraldi sissepääsud või järjekorrad. Nt Louvre, d'Orsay jne.

0
0

Tänan info eest, siis jääb otsus selle kaardi soetamise kasuks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased