Pegasuse lennukil lennanutele...

Vaatan nende lende Helsingist: kui suurt kotti lubatakse siis lennukile, mõõdud?

Mis lugu neil seal antava võileivaga on? Vaid need saavad, kes maksid kallima pileti eest?

Ja kas vaadatav Entertainment on ka lisatasu maksnutele? Mis teistel ei olegi siis ekraani ees?

Küll see vein maitseb mõnikord hästi!

11
1

Pegasus üllatas pagasiga - 40x30x10 ja 3 kg!!! Odavaima pileti mõõt. Challenge accepted!

Süüa saad raha eest ja meelelahutus oma seadmest.

9
0

Minu neljal Pegasuse lennul pagasit reaalselt ei kontrollitud. Kui väga üle mõõtudega ei lähe, siis võib ilmselt pääseda. Esimese otsaga teenis nii palju Pegasuse punkte, et mõlemale tagasilennule sai võtta söögid tasuta juurde.

2
0

Koik soltub sellest,kes leti

taga istub.p parajasti.olime naisega kahekesti,lubatud kohvri kaalud olid kuni 8 kg....minu kohver kaalus 8,4 kg,teine kohver...7 kg ja leti taga blondiin hakkas oiendama....tuligi kohvipakk kohvrist välja vötta ja....ajutiselt põue pista,tasku ta ei mahtunud.....

0
0

4 lendu pegasusega ja ei mingit kaalumist ega mõõtmist. See võib muidugi muutuda, nägin, et osa käsipagasit sai ka kollased Pegasuse käsipagasisildid külge.

Istekohad sai minnes ostetud, punkte piisavalt ei kogunenud, et oleks nende eest tulles saanud midagi osta. Küll aga saab pegasuse äpist väga edukalt ka vahetult enne lennukisse astumist vaadata istmeplaani ja selle abiga leidsin tühja kolmese rea, kuhu keegi teine ei tikkunud ja sain pikutada üle kolme istme. SAW-ARN otsal läksin julgemaks, kolmeseid pinke polnud, vaatasin vahetult üle evakuatsiooniread, leidsin tühja koha, maandusin oma koha asemel seal ja keegi mind ära ei ajanud.
Oli näha, et ka teised otsisid plaanidelt vabu istmeid ja said oma tahtmise. Peale õhkutõusu käisid teenindajad ka üksikutele inimestele luba andmas liikuda vabadele kohtadele, ilmselt oli seda küsitud enne õhkutõusu.
Õlu maksis 0.25 ühiku kohta 8€, kahene diil 14€, kaardiga on odavam kui sulas. Pegasuse meelelahutust ei ostnud, aga nende äpis oli näiteks hea vaadata, kus lend hetkel asub ja muud pegasusega seotud infot.

Pardakaardid laeb pegasuse äpp alla ja need on ka offlines kasutatavad. Minul tekkis esmalt error, kuna pegasuse äpp teatas, et internetiühendust ei õnnestu luua. Et asi toimiks, pidin nii wifi kui andmeside välja lükkama, seejärel oli my flights jaotuses ilusti pardakaardid näha.

Kui piletit ostes käsipagasit juurde ei osta, siis hiljem ma sellist võimalust 8kg käsipagasit lisada(osta enam ei suutnud tuvastada. Ainult alates 12kg äraantav pagas. Seega tasub enne ostu hoolikalt läbi kaaluda, kas käsipagas lisada või ei.

2
0

Meie just tulime Omaanist. Läks kahel korral hiljem välja aga maandus õigeaegselt või isegi natuke varem. Väga ok lennufirma

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased