Perega 6 kuuks Taisse- Puhket?

Kas Puhket on praeguseks juba lootusetult turistidest üle koormatud? Küsin, sest plaan on pool aastat perega Tais veeta. Ideaalis sooviks paeatuda mõnel väiksemal paradiisisaare, kuid kuna minek on väikese lapsega, siis on oluline, et läheduses oleks ligipääs kiirele arstiabile ja võimalus jõuda kiirelt tsivilisatsiooni- selleks hakksin mõtlema Puhkeatile, kuna tegu peaks olema Tai suurima turismisaarega, siis peks kõik vajalikud tingimused täidetud olema. Puhketi puhul pane muretema siiski see, et kas tegu pole ehk liiga lärmaka ja liiga nö turistiliku kohaga? Ehk oskab keegi soovitada mõnda mõnusat vaikset kohta/saart, kus saaksime perega pikemalt peatuda, kuid kus oleks olemas kiire ühendus muu maailmaga?

0
0

Phuketis piisavalt vaikseid kohti kus rahus puhata. Tuleb lihtsalt Patongi sarnastest kohtadest eemal püsida.

0
0

Koh Chang võiks olla soovitus - suur saar, aga turiste vähem ning üldse chillim. Mida lõuna poole, seda mõnusam.

0
0

Koh Samui - arstiabi on saarel olemas (haigla) + mandrile saab nii lennukiga kui ka laevaga.

0
0

Tänud kõigile kes juba vastanud on :)? Küsiks veel, kas keegi on veel väikese lapsega sellise pikema reisi/puhkuse ette võtnud? Laps on kolimise ajal veidi vähem kui aastane ja läheksime pooleks aastaks.

0
0

Tean, et väikeste lastega on ennegi peresid Phuketil elanud...1-2 aastat. Kellel käislaps lasteaias, kellel kohalikus algkooliski.Tänaseks päevaks on mõned pered taas Eestis. Ise soovitaksin Phuketil Chalongi ümbrust. Lähedal nii arstiabi, valik toidupoode, söögikohti...Majade valik rendiks suur ja igasuguste hindadega. Ei ole turismi piirkond ja seega norm hinnad. Ise olen infot saanud phukest.com -ist

0
0

Tundub, et phukest.com ei ole enam kasutusel . FB lehel on info võimalus vist paradiisisaar.ee aadressil.

0
0

Ma vaatasin ka alguses puhkest.com lehte, kuid tundub tõesti kuidagi väljasurnud olevat. Maiuspala, kas sa oled ise kohapeal elanud? Ehk saaks sinuga kontakteeruda ja nfot vahetada :)? Kas sa Karabi kohta tead midagi? Kas see võiks olla üks võimalikest variantidest ehk? Meil minek muidui märtsis 2013

0
0

Uuri Koh Samuid ka kindlasti, nagu siin juba soovitati. Tean peret, kes seal elas pool aastat ja neile samuti meeldis. Saab väljasõite teha päris pisisaartele, on ka linnamelu jne. Kohta tuleb muidugi hoolega valida, nagu igal pool.

0
0

Koh Chang on minu paradiis. Kaime seal lastega igal aastal alates 2007 , palju on muutunud aga rahu saad seal kyllaga. Olen nainud ka palju peresid lastega kes seal kauemalt peatuvad . Hinnad on seal ka odavamad kui teistes kohtades. Head reisi!

0
0

PS! Alustuseks on vaga laste sobralik peatuskoht Koh Changil on KB RESORT kus me alati peatume.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased