Peretelk "Malaga 6" - mida spetsid arvavad?

Tere

Sooviks informatsiooni ja võibolla ka on kellegil konkreetse telgiga kogemusi. HIGH PEAK peretelk "Malaga 6". Antud asja hind on sobiv (ei taha telgile üle 4000 kr kulutada), matkama (täpsemalt autoga reisima) lähen 4-liikmelise perega. Tavalist neljast telki aga ei tahaks, kuna sobiks rohkem ruumikas ja n-ö mitmetoaline telk. Siis kui kellegil palav hakkab võib teise tuppa minna jne. Sammuti ei pea telk olema väga ektriimsete tingimuste jaoks - kuna ööbimispaikades sel aastaajal kui reisima minek on öösel alla 15 C ei lange.

Telgi kirjeldus: Eriti suure eluruumi ja äravõetava põhjaga (100% polüetüleeni). Kolm vihma- ja tuulekaitsega sissepääsu, neist üks 16 mm teraslattidele päikesevarjuks seatav. Sääsevõrguga ning 2 läbipaistva kilega panoraamakent. Välistelk polüuretaankattega polüestrist, hermeetiliste õmblustega. Veepidavus 3000 mm. Kaks eraldi sisetelki "hingava" kattega polüestrist. Sisetelgis panipaik ja sääsvõrguga sissepääs. Põhi: 100% polüetüleeni. Klaaskiust kaared läbimõõduga 11 mm. Kaal 16,0 kg.

Pildid: http://cdn.xim.bz/imagefiles/image/1ffebd6c0937a1542295e0a3a0067f14/000624703_01.jpg http://cdn.xim.bz/imagefiles/image/120f0b25700ea983aab2263aaf58ee38/high-peak-malaga-6.jpg

Kel on kogemusi või kes teab telkidest üldse üldiselt rohkem siis kommentaarid oleks väga oodatud. Kui kellegil on midagi sellest paremat aga sama ruumikat ülaltoodud hinna eest soovitada, siis selline info oleks kah väga teretulnud.

Oleks samuti huvitatud tagasisidest sarnaste telkidega reisimisest. Eriti võrreldes kämpinguga.

0
0

Kämpingus muret pole aga kui tahad kusagil omaette telkida, siis sileda platsi leidmine on raskem, mida suurem telk.

0
0

Suure telgi ülespanek võtab kauem aega, kas kujutate ette +30 palavuses lõõskava päikese käes mässata telgiga pool tundi või rohkem? Lisan veel, et osades maades(Horvaatia,Kreeka) tuleb maksta suure telgi eest rohkem ja kämpingutes on kohad piiritletud nii, et suur telk ei pruugi ära mahtudagi. Ära ei tohi unustada ka seda, et kivisel pinnal on kinnitamine raskendatud kui pea võimatu. Peres olemas samuti suur telk aga kaugemale Euroopasse minekul eelistame siiski parem kahte väikest nn.kuppeltelki kui mässata selle suure telgiga. Kuid see pelgalt meie pere arvamus.

0
0

Kui autoga reisida, siis eelistaks just suuremat telki. On küll pisut tülikam, kuid ruumi ja õhku rohkem. Eriti, kui reisida soojemates maades. Suure telgi ülespanek ei võta oluliselt kauem aega, kui kahe väikse. Paljudes kämpingutes tuleb tõesti suurema telgi eest rohkem maksta, kuid see ei ületa kahe väiksema telgi summat. Ainus probleem on ülerahvastatud kämpingutes sobiva koha leidmisel. Meenub kohe Horvaatia rannaäärsed kämpingud, kus võib tekkida suur jama koha leidmisel. Siis on väiksematel telkidel eelis. Kokkuvõttes eks ta rohkem maitseasi on, kuidas keegi harjunud.

0
0

Mulle endale on kaks telki silma jäänud, millest üks vist läheb loosi. Kui see Igloo telk müüki jälle jõuab. www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/ColemanCelsius3Plus!OpenDocument&vw=Class&f1=Telgid ja http://www.egtt.ee/node/743 Need vist nii suured pole, et 4 inimest ära mahuks ... Aga tundub hind ja kvaliteet paigas olevat ...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased