Pesemisvõimalus Tallinnas

Juulikuus viibin sõbrannaga paar päeva Tallinnas ja tahaks vahepeal pesta, seega otsime sellist asutust. Oleks tore kui keegi oskaks soovitada. Võiks asuda kesklinnas, olla soodsa hinnaga. Ja kui on äkki keegi lahke pealinna inimene, kes on nõus oma vannituba kahele 17-18 aastasele tütarlapsele natukeseks ajaks laenama, siis see oleks ka hea lahendus.

Balti jaama WC-s on ka dushi kasutamise teenus. Oli vist 30.- per nospel. Võib-olla oli dush kahele veel soodsam - lugesin reklaami, aga ei mäleta... Saunalina laenutus 15.-. Balti jaama kodulehelt loen, et dushiruumid ja WC on renoveeritud, ilmselt siis täitsa ok.

Kõik spordiklubid, saunad, ujulad... Käisin just Nõmme / Trummi spordibaasis pesemas, 15 krooni küsiti. Kalevis ilmselt sama rahaga jutule küll ei saa, mõnes kesklinna hostelis aga ehk ikka.

(Aga kus te ööbite ja kas "seal" ennast pesta ei saa?)

Ööbime ühe tuttava juures, aga ta elab sotsiaalmaja tüüpi hoones, seal pesemisvõimalust pole. Seega näiteks hostelitest tasub küsida pesemisvõimalust?

Kas sotsialamajas pole siis ühisdušširuumi? Kus see sõbranna siis ise pesemas käib?

Tõepoolest ei ole, ta ise sõidab mitu korda nädalas linnast välja vanemate juurde.

Kuskohas Tallinnas asuvad sellised sotsiaalkorterid, kus ei ole siiani pesemisvõimalusi? Lasnamäel? Koplis?

No need siis peavad olema need renoveerimata ühikatüüpi majad. Kus WC-ga toa suurus on 12 m2 või ~18 m2 suur. Põhja-Tallinnas (Sõle), Kristiines (Koskla peatus), Akadeemia teel (seal on vist nüüd kõik majad korras)

Akadeemia tee "ühikad" peaks jah ammu korras olema. Samuti ka Vilde tee Szolnoki turu läheduses pesitsevad sotsiaalmajad (väikseim korter ca 12 m2). Sõle tänava vanad nö "pesitsuspaigad" on varustatud pesemistingimustega vastavalt korteriperemehe "südametunnistusele". Koskla vanu ühikaid pole kahjuks külastanud :))

Kusjuures, kõigis nendes nn sots majades "olid" olemas pesemistingimused (reeglina keldris).