Pettus või mina loll?

Tere! Üritan tellida keskkonnast Tickets.ee pileteid. Kuid millegi pärast lisab veebilehekülg kõige lõpus 33 eurot minu arvele juurde. Helistasin nendele esimest korda, küsiti kaardi detaile, ütlesid et helistavad tagasi... Järgmine päev helistasin jälle, vastas teine inimene ja seletas et kuna mul on teine VISA debit siis mul maksaks see rohkem. Kuigi checkout näitab ühte summat ja Visa debit lisa tasu on 0 EUR siis kohe pärast seda valimist lisandub minu arvele 33 EUR.

Pilt on siin. https://ibb.co/dGJB38 Peamine number ja see mis kaardi detailide all on erinev

0
0

 Ära kasuta Momondo linki, siis tuleb õige hind. Nii väitis Tickets paar nädalat tagasi.

0
0

Jah, see on nende uus jokk-skeem ehk siis kui valid mingi muu kaardi peale Visa Crediti, kaob ära see 34,21 eurot soodustust, mida sa paremal hinna juures näed. Kuna kaarditasud ei ole enam lubatud, on tickets.ee valinud sellsie viisi oma kaarditasud endiselt kätte saada ja seni ei ole vist suudetud neile selgeks teha, et see ei ole ok.

2
0

Sain mõned  päevad tagasi tünga Mytripilt. Piletite ostmisel pakuti üsnagi agressivselt mitmeid tasulisi lisapakette. Kindlustusi ja muud sellist. Olles sellest kadalipust läbi murdnud olin vist tähelepanu kaotanud. Viimases lõpus ei märganud, et soodustus -15€ kehtib vaid mastercardiga maksmisel. Seda tuleb tõlgendada järgnevalt: makstes muude kaartidega lisandub senisele arvele +15€

0
0

Ostsin just ticketsist piletid ja lisandus ka mingi summa juurde, saatsin neile kirja et see pole lubatud ja maksid raha tagasi. Sama budgetairis :)

0
0

Mina küsisin kolm kuud hiljem jaanuaris tehtud tehingu kaarditasu tagasi ja maksti ka ilma kobinata paari päevaga. Siis oli see veel selgelt kaardikasutustasu, nüüd püüavad jokitada, aga hea teada, et ka nüüd tagasi siiski maksavad küsides.

0
0

Kare Naan, alles hiljuti jagas keegi siin ühes vanas kaarditasude teemas tickets.ee äraütlevat vastust analoogses situatsioonis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased