Viimased kommentaarid

Käisin California ringreisil 2 nädalat, LA olime vast 3 päeva, rohkem seal minuarust küll midagi teha pole.

Kindlasti walk of fame ja Universal studios!!!
Shoppamiseks outletid ja Ross ja tjmaxx.

See tasuta käsipagas on ryanairil väike kott (väiksem kui seljakott) ja isegi läpakakott ei mahtunud mul mõõtudesse, seega kindlasti pagas vaja juurde võtta. Nii väiksesse kotti ei mahu midagi.

Me võtsime rendika, mis ootas lennujaamas ja oli mega odav. 

Ka hoiatan ryanairi pagasipoliitika muudatuste eest. Et ikka kohvri juurde ostaks, kuna enamus inimesi olid nagu silmaklapid peas seal ja ei teadnud asjast midagi.

Mul taoline kogemus Pzu-ga. Aastane kindlustus tervele perele ei ole just kõige odavam. Varastati reisil koolikotist rahakott ja tahvelarvuti. Kuna asjad kuulusid peres erinevatele isikutele, siis võeti kõigilt oma vastutus raha 30.- /nägu ja enamusasjad ei läinud arvesse, ma saan aru et sularaha jah tagasi ei saa aga igast muu träni. Ja et iga asja kohta tšekk peab olema. Ajuvaba.  

Eelmine aasta jäin lennukist maha Inglismaal kuna eelmine lend hilines ja mul polnud kindlustust ja ma olin tàitsa õnnelik et ei pidanud selle kindlustusega jamama ja oma närve sööma.

Käisime kuu tagasi ja sõime mezet Paphosel (ei mäleta koha nime, aga oli kõige parema reitinguga TripAdvisoris) ja meid oli 2 naist ja 2 meest ja tellisime kõik eraldi meze ja oli õige otsus, kuna seal oligi kõigest kõigile 1 amps ja sai veel magustoidu ka tellida ja siis olime küll kurguauguni täis :) aga kindlasti eraldi tellida soovitan. 

Ma võtsin lennujaamast takso, mingi mega luksuslik buss oli, ma kujutasin ette juba kuidas ma 2 km sõidu eest 40€ maksan, aga ainult 10€ läks, aga viidi valesse hotelli kogemata ja siis ekslesid jala veel 1,5 h kuni kohalik politsei mind kohale viis, kuna see hotell oli täiesti pärapõrgus :D

Türgis väga kaunid kohad ja tegemist palju. Antalya ja Kemeri ja kapadookia kant on suur ja lai ja kaunis. Samas ka täiesti riigi teises otsas olev Batman ja Marmaris on hingematvalt kauni loodusega. 


Ostsin just ticketsist piletid ja lisandus ka mingi summa juurde, saatsin neile kirja et see pole lubatud ja maksid raha tagasi. Sama budgetairis :)

Mind pani imestama, et auto rent nädalaks oli sama hinnaga, mis turvahälli rent autosse, isegi kui võtan auto ainult üheks päevaks, oli turvatooli rent 45 eurot.

Facebookis selline lehekülg nagu Ateena kinnisvara, neil ka üürikorterid ülihea hinnaga. Ise olin viimati 4 päeva kohapeal, sai ostetud komplekt pilet kõikidesse nendesse akropolidesse jms ja ongi aeg ideaalselt sisustatud :) 

See aasta lähen juba 7-ks päevaks, aga siis tuleb pigem rannapuhkus.

To Lumimumm : Jäin samast lennust eelmine aasta maha, sest lend hilines nii palju ja lahe asi oli see, et sealt ju lendab Riiga ainult kaks korda nädalas lennuk. Korralik trall oli sellega.

Soovitan ka kuhugi linnast välja vaadata või hoopis teise lähedasse linna. primark on igas linnas olemas ja kuskil lähedal a’la Nottingham vms on rongiga odavam minna ja majutus võtta kui Londonis. Olen alati ise nii käinud :)

Olen olnud, söögid olid head, aga restorani ala oli väike ja tihti olid kõik lauad täis või koristamata. Kõik huvitav on kiviviske kaugusel, jalutada saab nii mere äärde kui ka bazaari tänavale. Tuba oli ka kena ja korralik. Pigem meie mõistes 3-4 tärni vääriline :)

Min olen käinud sellisega, mis on kohalikust omavalitsusest saadud ja inglise keelne ja allkirjastatud. Pole probleeme tekkinud.

Ma just eile tühistasid oma reisi. Algul öeldi sama, et pean maksma 20%, kahjuks magasin viimase kuupäeva maha ja otsustasin siis reisi vahetada, aga neil polnud mulle midagi sobiliku pakkuda. Siis nad ütlesid, et tänu sellele gold flex’ile saan tühistada 69.- nägu. Ja valisingi selle.

Arvan ka, et tegevust jätkub. Pakutakse palju erinevaid ekskursioone, mis on väga soodsas ja ka Albaania ekskursioone sai iga nurga pealt osta.
Olin 8 päeva ja jäi isegi väheks, sest saar on suur ja üli ilus!

Olen kasutanud mõlemat varianti ja ikka ise on odavam. Paketikaid on hea kasutada AI toitlustuse jaoks ja kui tahad 7 päeva rannas päikest võtta ja võib-olla 1-2 lühemat ekskursiooni teha. Samas olen ka Nikali paketika võtnud, kus oli iga öö erinevas kohas ja kõik päevad täis huvitavaid ekskursioone. Kreekas olen käinud kaks korda ja mõlemad korrad omal käel. Kui Ateenas saaks käidud odavalt, siis saartel oleks ilmselt paketiga odavam, kuna toitlustus on suht krõbeda hinnaga. Lendu ja majutust ikka leiab hea hinnaga, aga kui 3 korda korralikult süüa tahad päevas, siis on suht kulukas.