Viimased kommentaarid

Jaa, otsisin hinnakirjast ka, aga kuskilt ei leidnud. Ei ole probleem absoluutselt selle ostmine. 

Mul tervel perel alati aastane kindlustus. Kindlasti vaadake üle mis see a’la panga poolt pakutav sisaldab, tihti on need väikse kattega. Parem on natuke juurde maksta.

Mul pagasit pole. Reisin lastega ja käsipagasiga palju mugavam. Vähem asju ja saab kiiremini liigeldud. Ei pea kuskil ootama jne.

Viimastest vastustest on aastaid möödas, uuriksin maad kuidas on asi arenenud. Sõidan lähiajal arlanda-krabi ja ka esmakordselt norwegianiga. Hakkasin toitlustust broneerima ja õnneks enne googeldasin ja leidsin ainult ebameeldivaid kommentaare toidu kohta. Kuna minek on terve perega ja edasi-tagasi sõidul oleks toidukulu üle 200euro, siis uurin, kas keegi ka lähiajal lennanud ja oskab kommenteerida ja soovitada, kas ise võtta söök kaasa või ette tellida?

Igalt reisilt seinataldrik ja magnet. Varem ostsin ka mingi puust nikerdise, kas pilli või sellise näo mis saab seinale panna, aga reise sai palju ja ei taha seinu koormata :D seega koorman külmkapi ust edasi ja taldrikuid ostan ka veel siiani. 


Viisa peab ikka ostma, 27€ oli, kui õigesti mäletan. Aga selle sai piirilt osta, pm kohe kui lennukist välja saad.

Käisin California ringreisil 2 nädalat, LA olime vast 3 päeva, rohkem seal minuarust küll midagi teha pole.

Kindlasti walk of fame ja Universal studios!!!
Shoppamiseks outletid ja Ross ja tjmaxx.

See tasuta käsipagas on ryanairil väike kott (väiksem kui seljakott) ja isegi läpakakott ei mahtunud mul mõõtudesse, seega kindlasti pagas vaja juurde võtta. Nii väiksesse kotti ei mahu midagi.

Me võtsime rendika, mis ootas lennujaamas ja oli mega odav. 

Ka hoiatan ryanairi pagasipoliitika muudatuste eest. Et ikka kohvri juurde ostaks, kuna enamus inimesi olid nagu silmaklapid peas seal ja ei teadnud asjast midagi.

Mul taoline kogemus Pzu-ga. Aastane kindlustus tervele perele ei ole just kõige odavam. Varastati reisil koolikotist rahakott ja tahvelarvuti. Kuna asjad kuulusid peres erinevatele isikutele, siis võeti kõigilt oma vastutus raha 30.- /nägu ja enamusasjad ei läinud arvesse, ma saan aru et sularaha jah tagasi ei saa aga igast muu träni. Ja et iga asja kohta tšekk peab olema. Ajuvaba.  

Eelmine aasta jäin lennukist maha Inglismaal kuna eelmine lend hilines ja mul polnud kindlustust ja ma olin tàitsa õnnelik et ei pidanud selle kindlustusega jamama ja oma närve sööma.

Käisime kuu tagasi ja sõime mezet Paphosel (ei mäleta koha nime, aga oli kõige parema reitinguga TripAdvisoris) ja meid oli 2 naist ja 2 meest ja tellisime kõik eraldi meze ja oli õige otsus, kuna seal oligi kõigest kõigile 1 amps ja sai veel magustoidu ka tellida ja siis olime küll kurguauguni täis :) aga kindlasti eraldi tellida soovitan. 

Ma võtsin lennujaamast takso, mingi mega luksuslik buss oli, ma kujutasin ette juba kuidas ma 2 km sõidu eest 40€ maksan, aga ainult 10€ läks, aga viidi valesse hotelli kogemata ja siis ekslesid jala veel 1,5 h kuni kohalik politsei mind kohale viis, kuna see hotell oli täiesti pärapõrgus :D

Türgis väga kaunid kohad ja tegemist palju. Antalya ja Kemeri ja kapadookia kant on suur ja lai ja kaunis. Samas ka täiesti riigi teises otsas olev Batman ja Marmaris on hingematvalt kauni loodusega.